Акція “Допоможемо птахам взимку”

Поділитися!

    У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Їх відомо понад 8600 видів, а на Україні – понад 300 видів. Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Тому й гинуть птахи у сильні морози. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички та постійно підгодовувати їх.

      Традиційно наша школа в зимовий період проводить акцію «Допоможемо птахам взимку». Мета акції – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок.

   Акція відбулася 13 лютого, в ній взяли участь учні 1-11-х класів. Всі роботи були виставлені в вестибюлі школи, кожен міг полюбуватися і оцінити старання учнів.

     Діти разом з батьками виготовили  годівнички, поробки-іграшки, малюнки, аплікації, старшокласники зробили документальне відео про птахів аби кожен пам’ятав, що з настанням холодів пташки потребують особливої уваги.