ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Поділитися!

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

     Так, 27 вересня, до Всесвітнього Дня туризму в нашій школі було проведено квест «Подорожуємо країнами світу» в якому взяли участь учні 5-9 класів, а також вчителі та батьки. Кожна команда, отримавши  маршрутний лист, мала змогу відвідати 9 країн(станцій) та виконати певні завдання які їх там очікували.

 В кінці діти ще мали змогу проявити свої таланти у створенні оригінальної назви та виготовленні девізу. Це вплинуло на загальний бал кожної команди.

Всі учасники показавши свої вміння,спритність,ерудованість були нагороджені дипломами.

     Дуже дякуємо батькам які взяли участь у квесті та разом з дітьми активно виконували всі завдання які були поставлені перед ними, тим самим, зробили його ще більш цікавішим, учням 10 класу та класному керівнику Дерев’янко Світлані Станіславівні за допомогу та організацію у проведенні квесту та вчителям які були задіяні в грі. Щиро сподіваємось, що змагання сподобалися  і запам’яталися всім учасникам.