ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ в СЗШ №224

Поділитися!

          З метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвивати інтерес до пізнання історії, виховуючи любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння, виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати почуття патріотизму, любов до Батьківщини з 09.09. по 13.09. в СЗШ №224 розпочався Олімпійський тиждень фізичної культури та спорту.

         9 вересня відбулося відкриття Олімпійського тижня, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Розпочався він урочистою лінійкою з парадом за участю спортсменів школи. Відбулись показові виступи команди вихованців спортивної школи з дзюдо і самбо, тренер – Чисебієв Біслан Меджадович та кращими спортсменами нашої школи, які продемонстрували нам свої фізичні уміння в спорті.

Під кінець заходу відбулась загальношкільна фізкульт-розминка та загальне фото. 

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!