Вітаємо нового Президента та заступника Президента Шкільної Ради Учнівського Самоврядування

Поділитися!

      Визначна подія відбулась у нашому закладі 12 квітня – чергові вибори Президента школи. На цю посаду претендувало 4 кандидати: Руденко Вікторія, Горбик Діана, Шатило Павло та Губадова Сабіна. 

     Напередодні виборів, 11 квітня, пройшли дебати кандидатів на пост президента школи. Адже дебати – це публічний обмін думками, метою якого є формування у слухачів позитивного враження від позиції кожного претендента. Кожен з кандидатів коротко ознайомив присутніх зі своєю передвиборчою програмою і відповів  на запитання опонентів. Ці дебати дали можливість усім присутнім скласти своє уявлення про кожного з кандидатів на пост президента школи, ближче познайомитися з їх програмами та планами на майбутнє. Присутні висловили свої пропозиції та побажання щодо діяльності майбутнього президента школи.

     Передвиборча агітація завершилася голосуванням учнів 5-11 класів. З чотирьох кандидатів  більшістю голосів було обрано Президентом Горбик Діану, а також нового заступника Президента ШРУС Губадову Сабіну.

    У дівчат багато планів на майбутнє, тому ми бажаємо їм успіхів у своїх нових посадах, та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.

no images were found