Голосуємо за проекти СЗШ № 224!

Поділитися!

Вітаємо усіх! 

На сайті “Громадський проект” ми розмістили кілька  проектів, які дозволять оновити  нашу школу. Віддати голос за ці проекти нескладно, і це дуже важливо для всіх нас. У нас лише два тижні, аби виграти міський грант! Долучайтесь!

Отже, як зареєструватись і віддати голос? Нижче детальна інструкція.

1. Заходимо за посиланням на сайт “Громадський проект”: https://gb.kyivcity.gov.ua/ 

Потрапляємо на сайт:

Праворуч вгорі бачимо кнопку входу і реєстрації. Натискаємо. 

З’являється форма, через яку ми можемо реєструватись на сайті – за допомогою карти банку чи Карти киянина. 

Не лякайтесь! Карти потрібні лише для перевірки дійсності Вашого електронного підпису. Вхід Ви здійснюватимете через сервіс СВОГО БАНКУ, сервіс сайту достатньо захищений, так що ці операції безпечні. 

Отже,  вхід через банківську карту (червона стрілка), або Карту киянина (синя стрілка). Після натиснення з’являється форма, де Вам запропонують обрати форму входу.

Тут можливо обрати Приват або Конкорд банк (стрілка 1). Якщо Ваш банк – Південний, А-Банк, ПУМБ – Ви натиснете стрілку 2. Також можна зайти, використовуючи дані ID-картки (стрілка 3).

Зайти через карту банку зможуть ті, хто зареєстрований на сайті свого банку (для Приват, наприклад, це  Privat24).

Якщо Ви ще не зареєстровані – можливо, настав час зробити це, і отримати можливість контролювати усі операції банку з картою, платити онлайн комуналку і послуги зв’язку :)))

Процедура входу через карту банку для всіх майже типова, розповім нижче на прикладі Приват. Натискаємо кнопку потрібного банку.

Знайомо? Тоді вводимо необхідні дані (або реєструємось на сайті банку, отримуємо логін і пароль. Вводимо у форму). Мобільний телефон кладемо біля себе. Якщо все правильно зробили, бачимо:

Банк просить підтвердити через код з надісланого СМС, що вхід проводите саме Ви. Вводимо отриманий код і переходимо далі. 

Тепер Вам необхідно придумати собі пароль для входу на сайт “Громадський проект” і завершити реєстрацію.

Вітаємо! Ми на місці! 

Ми повернулись на сайт “Громадський проект”, але вже як користувач. Праворуч вгорі (пам’ятаєте, “вхід”?) Ви бачите своє ім’я (червона стрілка). Переходимо до проектів (синя стрілка):

В рядку пошуку вводимо номер нашого проекту – 526 – і натискаємо “пошук”. Переходимо на сторінку проекту.

Далі все надзвичайно просто: читаємо, вирішуємо, підписуємось за проект рідної школи!

Таким же чином Ви (через пошук за номером) можете ознайомитись з нашим проектом № 639, і віддати голос за нас. 

На модерації ще два наші проекти, які з’являться з понеділка, 17.07.17: №№ 719 і 811, про розвивально-ігровий майданчик для особливих діток, і про відновлення надійного огородження довкола СЗШ № 224. Підтримайте, у нас всього два тижні, щоб виграти ці гранти! Ми віримо, що переможемо із Вашою допомогою. Потрібно лише 50 голосів!

Для входу на сайт “Громадський проект” Вам потрібно буде лише натиснути “вхід” зверху праворуч, і ввести свої мобільний телефон і пароль, який Ви придумали. 

Долучайтесь! Вдячні всім вам! Успіхів!