ДПА в 4 і 9 класах СЗШ № 224 в 2019 році

Поділитися!

Незабаром розпочнеться державна підсумкова атестація в 4-х і 9-х класах СЗШ          № 224. Новий Порядок проведення державної підсумкової атестації був затверджений наказом МОН та набув чинності  25 січня 2019 року.

ДПА проводиться у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладені відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, затверджених Міністерством освіти і науки України.

ДПА проводиться виключно для моніторингу якості освіти і жодним чином не впливає на оцінювання результатів навчання учня. 

ДПА для учнів 11 класів відбудетьсяу формі ЗНО. Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати ДПА визначаються за 12-бальною шкалою за загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів. Бали, отримані за атестацію, виставляються окремо від річних балів. Результати ДПА заносяться у табель навчальних досягнень (4 клас), до свідоцтва про базову загальну середню освіту (9 клас), до свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 клас), і враховуються при визначенні середнього балу відповідного документа, а також при визначенні претендентів на нагородження золотою або срібною медаллю.

Порядок проведення ДПА 2019 р. в СЗШ № 224 (за посиланням або нижче)