Електронна форма звітностей – на допомогу вчителям і головам МК

Поділитися!

Шановні колеги! Традиційно у вересні і пізніше, протягом навчального року, необхідно буде готувати і подавати певну кількість інформації і звітів. На жаль, поки що учитель, голова методичної комісії, адміністратор у школі не можуть уникнути такої рутини.

Традиційна форма виконання цієї роботи досить втомлива і витратна за часом. Тому ми пропонуємо альтернативу, яка грунтується на нових формах обміну інформацією, технологічних новинках.

Відтепер учителю не обов`язково окремо і на папері писати інформацію, шукати доступ до компютера. необхідну інформацію ви можете написати самостійно в електронну табличку, що вже створена, і чекає лише заповнення! Причому працювати із таблицею чи формою можна і з мобільного телефона, і з планшета. 

Навчатись новому не завжди легко, але необхідно. Згадаймо, як непросто для декого із нас проходило освоєння електронного листування у мережі Вайбер, а проте наскільки спрощує обмін інформацією і економить час нам тепер таке листування!

Тож, пробуйте і навчайтеся!  Ось деяка інформація, що буде необхідна у вересні.

Переходьте за посиланням і просто записуйте необхідний текст. 

Вибіркові модулі з фізичної культури і трудового навчання на 2018/2019 н.р. (тільки для учителів фізичної культури і трудового навчання)

Кількісно-якісний склад методичних комісій на 20128/2019 н.р. (можуть вносити дані і вчителі, і голови МК)

Графік контрольних і практичних робіт

Успіхів !

ПРИМІТКА: щоб редагувати таблиці з мобільних телефонів, необхідно встановити на телефон  додаток “google таблиці” Картинки по запросу гугл таблиці         

з PlayMarket

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу плеймаркет