Літній табір “Казка”

Поділитися!

03.06.3019 

У СЗШ 224 відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору “Казка”.

    Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою, де діти презнтували свої загони: “Капітошка”, “Бешкетники”, “Ромашка”, “Веселка”, “Драйв”. Для емоційного налаштування було проведено концертну програму.

    Вихователі табору розповіли дітям про особливості літнього відпочинку в пришкільному таборі, у якому для них будуть проведені масові культурно-розважальні заходи, спортивні свята, естафети, екскурсії, тематичні дні.

    Маємо надію, що сьогодні день запам’ятався дітям не тільки іграми, піснями, ровагами, а ще смачним обідом  в шкільній їдальні.

   Також бажаємо дітям відпочити, оздоровитись, отримати нові враження та позитивні емоції!!!

04.06.2019    

Сьогодні у нашому таборі проходив квест на тему “Подорожуємо метрополітеном”. У даному заході приймало участь 9 команд. Шість команд отримали третє місце, а саме: “Віквнги”, “Блискавка”, “Капітошки”, “Бігуни”, “Спрінтери”, ” Star”. Дві команди отримали друге місце – це команда “Дружні” та команда “Веселі”. Переможцем у цьому конкурсі стала команда “Стріла”, яка набрала найбільшу кількість балів.

05.06.2019

Екскурсія.

Також між загонами був проведений конкурс до Дня захисту Землі природоохоронна акція “Вироби з природнього матеріалу” та конкурс малюнків “Збережемо Землю” . Провели Відмонт О.В., Осіпова О.В., Федоровічева О.Л.

 06.06.2019       

  Сьогодні наш табір відвідала шкільний офіцер поліції Занюк Лідія Борисівна.  Для другого і третього загону були проведені профілактичні бесіди на тему “Ні насильству” та “Спілкування з незнайомими людьми”.

07.06.2019

“Правові ігри” з представниками Юстиції. 

Тренінг “Стоп! Булінг!”. Обговорювались такі питання: Що таке булінг?

Як захистити себе від булінгу? Відповідальність та наслідки. Провели вчитель фізкультури Кардаш О.О.,  психолог Піснячевська І.В.

10.06.2019

Учні нашого табору відвідали кінотеатр “Дніпро”. Переглянли новий мультфільм “Трон ельфів”. 

 

11.06.2019

Загін “Бешкетники” та “Ромашка” відвідали гурток “Умілі ручки”.  Дітьми та керівником гуртка з СЮТ були виготовлені чудові поробки.

Загони “Веселка” та “Драйв” взяли участь у військово-патріотичній грі “Місія нездійсненна” СЮТ. Загін “Веселка” отримав перемогу.

ВСі загони взяли участь у “Мовній дуелі”. Діти розгадували загадки, ребуси, виконували різні цікаві мовні творчі завдання. Учасники дуєлі також складали нові слова, переглянули відеофільм на мовну тематику. Провели вчителі української мови та літератури Дерев’янко C.C. та Юрченко О.М. Також всі  загони відвідали теар “Каре” ЗСШ 180.

12.06.2019

Спортивний квест в рамках всеукраїнського проекту “Посилка успіху”.

Діти показали свою винахідливість, спритність та зацікавленість до завдань. Кожен загін був нагороджений грамотою в різних номінаціях.

 Також сьогодні в СЗШ180 подивилися виставу “Аладін”.

13.06.2019

Квест за відомими літературними творами “Незвичайне царство книг”.

Літературна подорож, презентація книг Рональда Дала “Чярлі і Шоколадна фабрика”, “Відьми”, “Матільда”, знайомство з новою літературою.

Бесіда “Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки” (енциклопедії, словники, довідники, каталоги , катротеки),  як з ними працювати.

 Конкурс “Дніпровська паняночка вгостях у казки”. Провели Матюхіна Т.П., Чупака А.А. Було проведено багато конкурсів з казкової тематики: “Телеграма від Печкіна”, “Артист Віні Пух”, “Завдання від Мальвіни” тощо.  Кокурс видався яскравим та цікавим. Всім учасницям були вручені грамоти в різних номінаціях.

14.06.2019

На гуртку “Умілі ручки” діти знову здивували гарними поробками.

Русалчин День “Розваги з Водяником і Нептуном”. Провела Жукова Я.М.

18.06.2019

Сьогодні наші вихованці знов відвідали театр у СЗШ № 180. З цікавістю передивилися виставу “Добробут і злагода”. А також свою роботу продовжили керівники гуртків.

19.06.2019

Сьогодні на нас чекають заняття у вокальному та танцювальному гуртках та захоплююча робота знавців англійської мови. А також веселі рухливі ігри на шкільному подвір’ї і годинки спілкування.

20.06.2019

Сьогодні життя нашого табору насичене подіями. Вихованці загонів “Капітошка”, “Ромашка”, “Бешкетники”, “Драйв” брали участь вернісажі малюнків на асфальті “Розмалюємо світ яскравіше”. А загін “Веселка” пройшов цікавий майстер-клас з виготовлення кераміки під час  екскурсії на СЮТ.

А потім всі діти демонстрували свої здібності в захоплюючому шоу “Україна має талант”. Ніхто не залишився байдужим. Кожен хотів показати свої таланти зі сцени. Тут лунали пісні, веселі гуморески, ми побачили запальні танці та спортивні етюди, ознайомилися з художніми замальовками. Позитивні емоції неможливо було стримати. Дякуємо всім дітям та вихователям за чудове свято. Особлива подяка організатору шоу Тітовій О.В.

21.06.2019

Напередодні Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв Війни в Україні в таборі була проведена літературно-музична композиція “Герої не вмирають!”. Під керівництвом учителя історії Коржелецької О.Ф. вихованці табору “Казка” відвідали також шкіліний музей історії Війни, а потім вшанували пам’ять героїв на території парку “Перемога”.

24.06.2019

Сьогодні в таборі “Казка” День професій. Діти побували в районній бібліотеці ім. К. Симонова, де зустрілися з сучасними дитячими письменниками, взяли участь у захопливих пізнавальних та рухливих  іграх. Побували на космічній станції майбутнього на СЮТ. Також виготовляли леп-буки “Ким я мрію стати в майбутньому” та просто розважались.

25.06.2019

Вихованці загону “Ромашка” провели екскурсію на космічну станцію майбутнього на СЮТ.

Також у таборі відбулася міжнародна гра-подорож “Україна – це Європа”. Її підготували вчителі англійської мови під керівництвом Поршнєвої Т.М. Діти дізналися багато цікавого про європейські країни, взяли участь у захопливому квесті.

26.06.2019

У таборі конкурс “Міс та містер табору 2019”. Чудове дійство пройшли під керівництвом Чупаки А.А. Перемогу отримали Богданович Наталія та Глушенок Артем. Вітаємо переможців та всіх конкурсантів!

27.06.2019

Сьогодні закриття табірної зміни.

Відбулася урочиста розважальна програма

“Поєднав нас табір”. Також всім дітям, батькам та педагогам було запропоновано залишити свої відгуки та побажання про життя в таборі в скарбничці “Залишаю вам на згадку”.

Щиро дякуємо всім за чудово проведений час разом. Гарного літа!