Проведення свята “Посвята в козачата” до Дня українського козацтва

Поділитися!

            День Покрови Пресвятої Богородиці – світле свято для всіх християн. У цей день святкують День українського козацтва.

            СЗШ №224 славиться своїми традиціями, які свято шануються вчителями, учнями та їх батьками. 14 жовтня у школі святкували родинне свято. Хлопчики 5-х класів приймались до славетного шкільного роду козацького. Посвята в козачата – дуже важлива подія. З цього дня вони дотримуватимуться заповідей козаків, розвивати свій розум, кріпити волю і дух справжнього чоловіка. Посвідчення козаків з заповідями – тому підтвердження.

         Патріотичний дух, хвилювання, відчуття важливості момента – все це охопило і майбутніх козаків, і вчителів, і батьків. Учні 5-А класу «Соколята» (класний керівник Відмонт О.В.) та 5-Б класу «Нащадки козаків» (кл.керівник Дмитрієва А.І.), показали військову виправку, вміння співати пісень, а у спортивних змаганнях –  швидкість, вправність, згуртованість. Поки хлопці змагались, дівчатам та батькам залишалось вболівати за них. Перемогла дружба. Нагородами стали грамоти, якими в кінці були нагороджені обидві команди.

        Посвята в козачата – традиційне шкільне свято. Дуже важливо вкласти в душі школярів високі ідеї українського козацтва – вшанування традицій, обрядів українського народу. Народознавство – дуже важлива річ для школярів, і необхідно вже в початковій школі привчати дітей любити і шанувати свою сім’ю,  школу, місто і країну.

        Щиро вітаємо молодих козаків зі святом. Зичимо їм здоров’я, успіхів у навчанні. Маємо надію, що з маленьких козачат виросте покоління морально і фізично здорових громадян, які зроблять нашу країну більш багатою, сильною, щасливою.