Підсумки “Олімпійського тижня”

Поділитися!

     Ось і завершився  «Олімпійський тиждень», який проходив з метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту,  а також з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

     Олімпійський тиждень тривав з 9 по 13 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й класні керівники та лідери школи.

     У межах тижня було проведено багато різноманітних свят та змагань. 

    Розпочато тиждень зі змагань для 6-7 класів:1) біг 30 м та стрибки в довжину з місця

Протягом тижня  діти  брали участь у виставці малюнків «Спорт очима дітей»

Також проведено відео-урок “Спорт і здоров’я завжди буде в тренді” для учнів 11-го класу

Також учні  нашої школи, а саме 4 класи взяли участь в районній спартакіаді – легкоатлетичній естафеті.

В спортивному залі відбулася захоплююча гра – дружній матч з футболу між учнями 8 та 9 класу.

       12 вересня для учнів початкової школи було проведено “Малі олімпійські ігри” у формі квесту. Змагалися команди на швидкість (біг в мішках), спритність     (долання  перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість.

13 вересня учні середніх класів випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Рівновага»,  «Хто швидше», «Перетягування канату»,  «Переправа», проведені вікторини.

        Також в четвер та п’ятницю відбулася зустріч з майстрами спорту від спортивного клубу “Сильна нація”, які провели дітям невеличкий майстер – клас з секції бойове самбо та айкидо.

     Всі заходи пройшли в теплій та дружній атмосфері. Учасники змагань отримали почесні Грамоти за активну участь у проведенні Олімпійського тижня.

     Підводячи підсумки, можна сказати, що Олімпійський тиждень цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження, а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.