Свято Першого дзвоника у СЗШ №224

Поділитися!

         Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
        Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

        2 вересня в СЗШ № 224  пройшло свято Першого дзвоника! 

Найменші учні нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-го класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
          Директор школи Герасько Людмила Андріївна привітала всіх з чудовим святом – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

        Саме свято пройшло досить цікаво, з елементами театралізованої вистави, віршами, піснею та заключним флешмобом, де по-новому пролунав шкільний дзінок для всіх учнів школи.
         Після закінчення свята Першого дзвоника, першачків чекала  цікава гра- подорож до Країни знань, яку їм провели та підготували педагоги та учні 11-го класу, діти змогли відвідати 6 станцій з певними завданнями. В кінці квесту колективно разом зі своїми вчителями та батьками спробували себе в ролі незвичайних художників, долоньками малювали карту України, завершили все цікавою та креативною руханкою у вигляді флешмобу.

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!