Творчий колектив СЗШ № 224 приймає активну участь у АРТ-проекті “Від Миколая до Щедрого вечора”, який проходитиме з 15 грудня 2017 року по 19 січня 2018 року.

Поділитися!

Результат пошуку зображень за запитом "новорічні свята в україні"

15.12.2017р.- “Вокальний марафон “У передчутті новорічного дива” Заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової. Умови проведення: 1 композиція на вибір (соло, дуети, тріо, ансамблі). Хронометраж до 5 хв. Відповідальна особа: Тітова Ольга Василівна.

15.12.2017р.- “Різдвяне янголятко 2017” та “Снігуронька року 2017”.

Умови проведення: 1. “Різдвяне янголятко” (1-4класи) представлять у форматі подіумного показу образ Янголятка, ведучі представляють учасницю чи учасника, учасники демонструють образ з номерочком на руці; 2-ге завдання: представлення себе у віршованій формі з новорічно-різдвяним вітанням до 1 хв.; 3-тє завдання: представлення іграшки – подарунку для дитини з дитячого будинку, до 1 хв.

2. “Снігуронька року”  (5-9 класи) представлять у форматі подіумного показу образ Снігуроньки, ведучі представляють учасниць, які демонструють образ з номерочком на руці;  2-ге завдання: представлення себе у віршованій формі з новорічно-різдвяним вітанням, можна долучати групи підтримки до 1,5 хв.; 3-тє завдання: представлення власноруч виготовленої поробки для дитини з дитячого будинку, до 1 хв. Відповідальна особа: Чупака Анна Анатоліївна.

3. Конкурс читців Заслуженої артистки України Інни Мірошниченко “АРТ-ЛОГОС” поезія та літературно-музичні композиції на тему зими. Відповідальні особи: Тітова Ольга Василівна та Чупака Анна Анатоліївна.