Телезйомки програми “Веселі старти” у СЗШ №224

Поділитися!

   20 вересня СЗШ №224 взяла участь у програмі «Веселі старти». У спортивних змаганнях взяли участь учні 4-х класів. Все це проходило за підтримки та ініціативи наших гостей – знімальної групи телеканалу ІНТЕР, під керівництвом адміністрації школи та вчителів які теж приймали участь в організації та проведенні цього свята.

      Оцінювало дітей професійне журі, а саме заслужений майстер спорту академічного веслування, дворазова чемпіонка Європи та срібний призер Олімпійських ігор – Світлана Мазій.

      Поки маленькі спортсмени готувалися до змагань їх підтримали команда чирлідерів – Cheerlika. Чемпіони України, Кубка України, фіналісти чемпіонатів Європи під керівництвом Анжеліки Котової та гурт Detki зі своїм вибуховим номером.

    Що стосується самих команд, то їм було представлено 5 конкурсів(естафет) у яких вони могли отримати максимальну кількість балів – 11, за кожне правильно виконане завдання. За правильним виконанням також пильно стежили і наші вчителі фізкультури.

    Діти показували свою спритність, швидкість, кмітливість, впевненість одним словом представили себе достойно. Маленькі зірочки, в прямому сенсі цього слова між собою відрізнялися кольором одягу, емблемою, девізом. Всі інші діти, які були глядачами, приходили з плакатами на підтримку команд.

    Команди протягом всіх конкурсів йшли пліч-о-пліч, все вирішило останнє завдання «Перетягування канату» де по підрахункам голосів, з невеличким відривом все ж здобула перемогу команда 4-Б класу «Стріла».

    Обидві команди довели, що вони спортивні, завзяті і дружні. Тож всі були нагороджені призами.

     Ми ДЯКУЄМО телеканалу Інтер за таке яскраве, спортивне, емоційне та цікаво проведене свято!