Тематична нарада-практикум “Шкільний сайт – ефективний засіб освітньої комунікації та методичної роботи”

Поділитися!

      Канікули – найкращий час для самоосвіти!
      27.03.2017 р. педагогічний колектив школи сумлінно і творчо засвоював нові аспекти роботи зі шкільним сайтом.       У короткому вступі було наголошено, що інформаційні технології займають приорітетні позиції у багатьох сферах діяльності. “Сучасний навчальний заклад поряд з основним призначенням – навчати та виховувати дітей повинен бути осередком інформації, який зацікавлює громадськість, батьків учнів, педагогів та школярів”.(1) Це і можливості представити себе, свій колектив та його досягнення, і можливість отримувати додаткову інформацію про цікавинки і розробки інших закладів. Тому сучасне життя, робота з сучасною молоддю вимагають від нас мати досконалий шкільний веб-ресурс.
Педагогічному колективу також були представлені можливості, які надають такі технології, як цифровий щоденник, онлайн-кабінет учителя, сучасні інтернет-конструктори навчальних тестів.
У практичній частині наради педагоги безпосередньо навчались роботі із сайтом школи, вивчали питання заповнення сайту контентом.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до цієї  творчої і відповідальної роботи і чекаємо ваших цікавих публікацій на сторінках нашого шкільного сайту!

Використано матеріали:  https://docs.google.com/document/d/1UpafU_dMO2EyRhssqCWFYM22IMWe8eGBGw880tfG