Увага ! Анонси інформаційно-педагогічних заходів !

Поділитися!

Шановні педагоги!

Традиційно в серпні – листопаді у Києві проходитиме значна кількість науково-методичних, інформаційно-інноваційних заходів для педагогічних працівників. Педагоги та адміністрація нашої школи також візьмуть участь у кожному з них, адже робота учителя над собою, підвищення свого професійного і особистісного рівня – необхідна умова ефективної роботи в сучасній освітній системі.

Просимо визначити напрям, який цікавий для вас, або звернутись до голови МК за детальною інформацією.

Шановні голови шкільних МК! Просимо забезпечити участь членів вашої МК в заходах, наведених нижче! 

1. 25 жовтня 2016 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «WorldEdu».

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

З детальною програмою роботи можна ознайомитися на сайті за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program

Форум працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») 25-26 жовтня 2016 р. – 10.00 – 18.00; 27 жовтня 2016 р. – 10.00 – 16.00.

Оргкомітет запрошує на виставку всіх, хто цінує педагогічну майстерність, творчість, кому цікаві інноваційні педагогічні ідеї та технології, хто прагне до особистісного зростання та вдосконалення професійної компетентності, а також учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програми навчання.

Оргкомітет:  тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

Email: expo@vsvit.com.uahttp://www.innovosvita.com.ua 

2. Міністерство освіти і науки разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком КНУ проводить 27-29 вересня 2017 року Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Мета заходу – популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі стартапів та конференції можна отримати за цим посиланням.

Контактний телефон: (044) 287 82 55.

3. Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук – 2017» проходитиме  21.08.17 — 22.08.17. 

Основні питання для обговорення на конференції:

• реалізація компетентнісного підходу як ресурс оновлення програмного  забезпечення еколого-біологічного профілю в загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладах; 

• шляхи партнерства ЗНЗ та ПНЗ: напрямки співпраці ;

• інновації в шкільній біологічній освіті;

• навчально-методичне забезпечення щодо формування біологічної  компетентності;

• проектна діяльність як засіб інтеграції учнівської молоді в соціум.

Веб-сайт: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/30-03-70.pdf