Учнівські олімпіади 2017-2018 н.р. ІІ етап (районний)

Поділитися!

Графік районного етапу учнівських предметних олімпіад:

 

Зичимо успіхів учасникам , що захищатимуть честь школи в районному етапі олімпіад! 

 

 

Учні, що братимуть участь у районному етапі предметних олімпіад: 

№ з/п

 

Прізвище, ім’я та по батькові учня (повністю)

 

Число, місяць (словами), рік народження

 

Клас навчання

 

Клас, за який буде виконувати завдання на олімпіаді Місце, зайняте на І етапі олімпіади  

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

 

  Українська мова і література          
1 Панчук Владислава Богданівна 27 травня 2006 6 6 І Юрченко О.М.
2 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Юрченко О.М.
3 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Дерев’янко С.С.
4 Опанасюк Крістіна Сергіївна 24 січня 2002 10 10 І Юрченко О.М.
5 Максименко Аліна Олегівна 17 січня 2001 11 11 І Дерев’янко С.С.
  Англійська мова          
1 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Фесенко Н.В.
2 Литвиненко Вадим Юрійович 17 квітня 2003 9 9 І Поршнєва Т.М.
3 Сухомлин Олександра Валентинівна 23 вересня 2002 10 10 І Герасимова Ю.В.
4 Шевченко Андрій Костянтинович 14 січня 2001 11 11 І Поршнєва Т.М.
  Зарубіжна література          
1 Вишнівська Дарина Олександрівна 23 квітня 2005 7 7 І Матюхіна Т.П.
2 Коток Іванна Віталіївна 05 липня 2004 8 8 І Матюхіна Т.П.
3 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Матюхіна Т.П.
4 Опанасюк Крістіна Сергіївна 24 січня 2002 10 10 І Матюхіна Т.П.
5 Вустенко Катерина Ігорівна 05 березня 2000 11 11 І Матюхіна Т.П.
6 Неспірний Богдан Іванович 25 березня 2001 11 11 І Матюхіна Т.П.
  Історія          
1 Жидкова Діана Сергіївна 15 червня 2003 9 9 ІІ Коржелецька О.Ф.
2 Подмоков Андрій Вячеславович 29 жовтня 201 10 10 ІІ Коржелецька О.Ф.
3 Опанасюк Крістіна Сергіївна 24 січня 2002 10 10 ІІ Коржелецька О.Ф.
4 Сухомлин Олександра Валентинівна 14 вересня 202 10 10 ІІ Коржелецька О.Ф.
5 Кирсенко Еренст Олегович 20 травня 2002 9 9 І Литвиненко Т.К.
6 Голубєва Єва Денисівна 04 березня 2001 11 11 ІІ Литвиненко Т.К.
7 Зубко Олена Олегівна 3 червня 2001 11 11 ІІ Литвиненко Т.К.
8 Вустенко Катерина Ігорівна 5 березня 2003 11 11   Литвиненко Т.К.
  Правознавство          
1 Крезуб Олександра Юріївна 17 вересня 2002 9 9 І Литвиненко Т.К.
2 Гусєва Олександра Сергіївна 16 березня 2003 9 9 ІІ Литвиненко Т.К.
3 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Литвиненко Т.К.
4 Ткаченко Владислава Юріївна 02 лютого 2003 9 9 І Литвиненко Т.К.
5 Опанасюк Крістіна Сергіївна 24 січня 2002 10 10 І Литвиненко Т.К.
6 Сухомлин Олександра Валентинівна 23 вересня 2002 10 10 І Литвиненко Т.К.
7 Товстенко Максим Андрійович 25 травня 2001 10 10 ІІ Литвиненко Т.К.
8 Ожегов Нікіта Андрійович 30 вересня 2001 10 10 ІІ Литвиненко Т.К.
9 Подмоков Андрій Вячеславович 29 жовтня 2001 10 10 ІІ Литвиненко Т.К.
  Математика          
1 Панчук Владислава Богданівна 27 травня 2006 6-А 6 I Сом. Г.В.
2 Кабанець Даніїл Олександрович 12.травня 2006 6-А 6 II Сом Г.В.
3 Сухомлин Антон Валентинович 21.травня 2006 6-А 6 IIІ Сом Г.В.
4 Мужичук Мировслав Олександрович 03 вересня 2004 7-А 7 І Кравченко Т.С.
5 Дубовчук В’ячеслав Сергійович 23 грудня 2003 7-А 7 ІІ Кравченко Т.С.
6 Попов Дмитро Григорович 20 січня04 8-Б 8 I Кравченко Т.С.
7 Погребинський Олексій Віталійович 08 серпня03 8-Б 8 II Кравченко Т.С.
8 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 02 9-Б 9 I Кравченко Т.С.
9 Подмоков Андрій В’ячеславович 29 жовтня 01 10-А 10 I Сом. Г.В.
10 Сухомлин Олександра Валентинівна 23 вересня 02 10-А 10 Сом. Г.В.
11 Калиниченко Валерія Євгенівна 18 березня 2001 11-А 11 I Кравченко Т.С.
12 Вустенко Катерина Ігорівна 05 березня2001 11-А 11 I Кравченко Т.С.
  фізика          
1 Шатіло Павло Андрійович 13 липня 2003 9 9 І Відмонт О.В.
  Веб-дизайн          
1 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Гірниченко О.М
  Анімація          
1 Гірніченко Наталья Петрівна 16 вересня 2005 6 6 1 Гірниченко О.М
  Комп’ютерна графіка          
1 Гірніченко Наталья Петрівна 16 вересня 2005 6 6 І Гірниченко О.М
2 Борискіна Маргарита Олександрівна 09 грудня 2005 6 6 ІІ Гірниченко О.М
3 Дорофеев Олег Дмитрович 25 грудня 2000 11 11 ІІІ Гірніченко О.М.
  Офісні технології          
1 Товстенко Максим Андрійович 25 травня 2001 10 10 2 Гірниченко О.М
2 Подмоков Андрій В’ячеславович 29 жовтня 2001 10 10 4 Гірниченко О.М
3 Горобець Ростислав Сергійович 14 вересня 2001 11 11 2 Гірниченко О.М
  Географія          
1 Дусанська Анастасія Ігорівна 16 липня 2004 8 8 І Смілянець О.А.
2 Устюхіна Анастасія Сергіївна 16 червня 2006 8 8 ІІ Смілянець О.А.
3 Гельманова Анастасія Миколаївна 11 листопада 03 8 8 ІІ Смілянець О.А.
4 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Смілянець О.А.
5 Дуланова Нігіна Егиназарівна 26 червня 2002 9 9 ІІ Смілянець О.А.
6 Опанасюк Крістіна Сергіївна 24 січня 2002 10 10 І Смілянець О.А.
7 Сухомлин Олександра Валентинівна 23 вересня 2002 10 10 І Смілянець О.А.
  Хімія          
1 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Осіпова О.В.
2 Погребинський Олексій Віталійович 08 серпня 2003 8 8 ІІ Осіпова О.В.
3 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Осіпова О.В.
4 Дуланова Нігіна Егиназарівна 26 червня 2002 9 9 ІІ Осіпова О.В.
5 Бахуринська Катерина Сергіївна 07 лютого 2003 9 9 ІІ Осіпова О.В.
6 Калініченко Валерія Євгенівна 18 березня 2001 11 11 І Осіпова О.В.
  Біологія          
1 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Осіпова О.В.
2 Погребинський Олексій Віталійович 08 серпня 2003 8 8 ІІ Осіпова О.В.
3 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Осіпова О.В.
4 Дуланова Нігіна Егиназарівна 26 червня 2002 9 9 ІІ Осіпова О.В.
5 Бахуринська Катерина Сергіївна 07 лютого 2003 9 9 ІІ Осіпова О.В.
6 Калініченко Валерія Євгенівна 18 березня 2001 11 11 І Осіпова О.В.
  Образотворче мистецтво          
1 Гірніченко Наталья Петрівна 16 вересня 2005 6 6 І Порохненко Т.М.
2 Борискіна Маргарита Олександрівна 09 грудня 2005 6 6 ІІ Порохненко Т.М.
  Трудове навчання          
1 Ільченко Марія Романівна 14 квітня 2003 9 9 І Чаплоуцька О.О.
2 Бахуринська Катерина Сергіївна 07 лютого 2003 9 9 ІІ Чаплоуцька О.О.
3 Дуланова Нігіна Егиназарівна 26 червня 2002 9 9 ІІІ Чаплоуцька О.О.
  Фізична культура          
1.       Горобець Ростислав Сергійович   11 11 ІІ Наухацька О.О.
2.       Софієнко Юлія Євгеніївна   11 11 ІІ Наухацька О.О.
 
Сходинки до інформатики
         
1 Бордальова Тетяна Олексіївна 03 серпня 2007 4-Б 4 І Навроцька І.С.
2 Кабанець Владлен Олександрович 31 липня 2008 4-Б 4 І Навроцька І.С.
3 Бойчук Ігор  Михайлович 08 грудня 2007 4-А 4 ІІ НавроцькаІ.С.
 
Конкурс ім. П.Яцика
         
1 Дзюба Ангеліна Сергіївна 28.09.2008 3-А 3 І Крикун Н.П.
2 Фірсова Дарина Вадимівна 29.07.2009 3-А 3 І Крикун Н.П.
3 Бордальова Тетяна Олексіївна 03.08.2007 4-Б 4 І Винокурова Н.М.
4 Складанна Олександра Віталіївна 17.12.2007 4-Б 4 І Винокурова Н.М.
1 Сбоєва Анастасія Антонівна 10 вересня 2007 5 5 І Дерев’янко С.С.
2 Панчук Владислава Богданівна 27 травня 2006 6 6 І Юрченко О.М.
3 Дубовчук Вячеслав Сергійович 23 грудня 2003 7 7 І Дерев’янко С.С.
4 Попов Дмитро Григорович 20 січня 2004 8 8 І Юрченко О.М.
5 Кирсенко Ернест Олегович 20 травня 2002 9 9 І Дерев’янко С.С.
6 Багірова Амін Ніджатівна 30 травня 2001 10 10 І Юрченко О.М.
7 Максименко Аліна Олегівна 17 січня 2001 11 11 І Дерев’янко С.С.