1-А

Поділитися!

ВАС ВІТАЄ 1-А КЛАС

 

Класний керівник:

Крикун Наталія Петрівна

 

Наше кредо: 

Ми різні – в цьому наше багатство,

ми разом – в цьому наша сила.

 

 

 

 

 

 

 

 

Із дерева роду зростає пагіння

І лине до сонця, до світла.

Зустрічай, Україно, нове покоління,

Що ніби веселка, розквітла.

 

Ми – 1-А клас, в якому 29 учнів: 11 дівчат і 18 хлопців. Всі ми різні, та кожен із нас неповторний і особливий. Але разом ми – друзі, учні, колектив, команда.

Подорож до Країни Знань

 

Після закінчення свята Першого дзвоника нас чекала цікава гра-подорож до Країни Знань, яку підготували та провели педагоги та учні 11-го класу. Ми відвідали 6 станцій із цікавими пізнавальними завданнями. В кінці квесту колективно спробували себе в ролі незвичайних художників, долоньками малювали карту України, завершили все цікавою та креативною руханкою у вигляді флешмобу.

Виготовлення композиції

із квітів «НАШ КЛАС»

Протягом другого навчального тижня “Наш клас” знайомились зі школою, знаходили нових друзів, вчилися працювати в групах, парах. В результаті було створено колективну роботу “Наш клас”.

Ранкові зустрічі

Кожен день навчання в нашому класі розпочинається проведенням ранкової зустрічі: різноманітні види вітань, обмін інформацією, щоденні новини, обговорення теми дня.

Ранкова зустріч сприяє психологічному налаштуванню дитини до навчання, об’єднує школярів і, що дуже важливо, створює позитивний настрій учнів. Діти приходять до школи зі своїми проблемами та переживаннями. І от завдання вчителя – створити у класі позитивну атмосферу, у якій дитина на певний час забуде про особисті проблеми і у єдиній радісній шкільній родині буде навчатися.

Вчимося, досліджуємо, спостерігаємо

 

Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набувають знань, а вчаться використовувати їх на практиці й опановують навички. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Навчання в НУШ побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукає відповіді на запитання, осмислює вивчене, а вчитель допомагає їй у цьому. Тому в НУШ діти часто навчаються граючись. Школярі опановують той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб. Через гру — тобто моделювання ситуацій із додаванням руху, гумору й творчих завдань — учні дізнаються набагато більше.

Робота з LEGO

Ігри-завдання LEGO в освітньому процесі сприяють розвитку мислення, мовлення, уваги, оперативної пам’яті, самоконтролю, ментальної гнучкості.

У першу чергу LEGO розвиває в дітей навички ХХІ століття. Зібравши модель за інструкцією, дитина розвиває в собі уважність та інші рутинні навички. А коли вже є проблематика, коли учні самостійно модернізують модель, використовуючи свої знання, починає розвиватися критичне мислення.

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані. В 1 – А класі було проведено конкурсно-розважальну програму, в якій взяли участь майбутні захисники України. За їх вміннями та здібностями уважно спостерігали дівчатка, які визначали переможців та вітали юних козаків. Діти переглянули відеопрезентацію про історію виникнення козацтва. 
Здоров′я, миру, злагоди та добра всім!

Осінні турботи

Толока – це коли  разом, дружно виконується велика за обсягом робота. Тому до прибирання осіннього листя на шкільному подвір’ї долучилися і ми. І справу корисну зробили, і позитивом зарядилися.Тому з посмішками, хорошим настроєм і жартами загрібали, замітали, виносили листя. Поруч з нами були наші вчителі та батьки. 

Тематичний тиждень

“Техніка, яка допомагає”

Цікаво і повчально пройшов цей тематичний тиждень. Адже щодня розбиралися, як техніка та технічне обладнання допомагає в побуті, а також вчились використовувати найпростіші прилади, організовувати робоче місце, дотримуватися правил безпечної поведінки у побуті, в громадських місцях, на природі. Ми дізнавались, що таке техніка, як вона полегшує життя людини, яких правил треба дотримуватися, користуючись технікою або електроприладами. Дивились багато відеосюжетів про сучасні технічні винаходи. І навіть самі створили робота Броніслава. 

Ура! Канікули!

Будь обережним!

Бесіда-гра “Мій друг – дорожній рух”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в 1 – А класі було проведено бесіду-гру, під час якої діти повторювали правила переходу вулиці, демонстрували знання дорожніх знаків, відгадували загадки, переглянули мультфільм “Абетка дорожнього руху”. Під час проведення ігор учні закріпили знання про кольори світлофора, запам’ятали сигнали регулювальника.