1-А

Поділитися!

Вітаємо вас на сторінці 1-А класу

 

Результат пошуку зображень за запитом "нуш"

Нова українська школа…

Чим вона обдарує цьогорічного першкокласника? Обіцяє право на самовиявлення, самостановлення, на зручне, необтяжливе перебування у школі. Як удома, як у бабусі, де всі тебе люблять, де багато чого дозволяють. НУШ обіцяє совїм вихованцям терпимість і розуміння.

Погляньмо, як це можливо, і буде…

 

Класний керівник Винокурова Ніна Миколаївна

Попливем на кораблі

До незнаної землі!

Разом будемо навчатись,

Забавлятись і сміятись

Буде все у нас гаразд

Ми веселий дружний клас!

 

Знайомтесь – 1-А клас

Наш веселий дружний 1-А клас налічує 24 допитливих, старанних, успішних діток. 

    Шкільні роки дивовижні і захоплюючі. Якщо навчання в радість, то будь-яка межа стає реальністю і досяжною. Разом ми відкриваємо незрозуміле, таємниче. Вчимося помічати красу навколо. Вчимося бути щасливими й отримувати насолоду від простих, але таких необхідних людині речей. Кожна дитина по-своєму талановита і неповторна.

 Всі діти чуйні та щирі.      

 

Скарбничку знань і умінь школярі поповнюють щодня, завдяки наполегливості та старанності.

 

Ми-сімейка невеличка

Усі друзі – я і ти

Привітаємось, щоб личка

Всі усмішками цвіли

 

Ранкові зустрічі

 

“Банк емоцій”

Поспішаєм на урок,

Дзвоник нам дає гудок!


                 Робота з магнітними дошками

На уроках математики ми любимо гратися та використовувати магнітні дошки, на які ми кріпимо магніти з цифрами та геометричними фігурами. Це домомагає нам впоратися із різноманітними математичними завданнями. Робота з магнітними дошками дуже цікава та захоплива. 

 

Працюємо з лего у групках

Лего ми використовуємо на кожному уроці. На математиці лего допомагає нам рахувати цифри, на українській мові визначаємо кількість слів у реченні та букв у слові. Досліджуємо світ ми також за допомогою лего. Без лего не обійдеться наш урок. 

Ми відвідали шкільний музей

З яким захопленням ми відвідали історичний музей. Це перший музей, який ми відвідали всім класом. Встигли роздивитися музейні експонати і послухати цікаві історії. Нам дуже сподобалось у музеї і обовязково будемо його відвідувати. 

“Я досліджую світ”

На уроці “Я досліджую світ” ми слухали звуки навколишнього середовища. Почули звуки машин, спів птахів, почули навіть вітер. Нам дуже сподобалось проводити час на вулиці і чути нові та незнайомі звуки.

“Правила поведінки на дорозі”  

Результат пошуку зображень за запитом "світлофор малюнок"

На уроці “Я досліджую світ” ми  навчились правильно переходити дорогу. Спочатку ми переходили пешохідний перехід за допомогою світлофора і дізнались, що означає червоне, жовте та зелене світло. Зрозуміли що, коли світлофор показує червоне світло треба зупинитись та чекати жовте світло, яке означає приготуватись і нарешті зелене світло і ми дружньо всім класом перейшли дорогу. Наступний пішохідний перехід ми переходили по зебрі. Цей урок був дуже цікавим та повчальним.


Екскурсія до пожежної частини

Пов’язане зображення

Наш перший спільний похід до лялькового театру

 

Ми поринули в атомосферу справжньої театральної казки. Із захопленням ми дивились виставу, спостерігали за героями та подіями, що відбувались у виставі. Після вистави ми були сповнені емоцій. 

Результат пошуку зображень за запитом "Театр"

Наші уроки мистецтва 

Пориньте разом з нами у світ мистецтва

Результат пошуку зображень за запитом "палітра"

 

Наші перші шкільні канікули

Результат пошуку зображень за запитом "осінні листочки"

 

 

 

 

Ось і промайнула перша чверть. За цей короткий термін ми стали справжніми школярами. Навчились писати, читати, рахувати. А скільки всього цікавого та захопливого чекає нас попереду. Але для початку нам потрібно добре відпочити та набратись сил для нових досягнень. А так ми зустрічали наші канікули.

А як цікаво проходять уроки української мови та читання. Ми познайомились із літерою “Ка” і вирішили її трохи прикрасити.

Результат пошуку зображень за запитом "літера к"