1-А

Поділитися!

Вітаємо вас на сторінці 1-А класу

 

Результат пошуку зображень за запитом "нуш"

Нова українська школа…

Чим вона обдарує цьогорічного першкокласника? Обіцяє право на самовиявлення, самостановлення, на зручне, необтяжливе перебування у школі. Як удома, як у бабусі, де всі тебе люблять, де багато чого дозволяють. НУШ обіцяє совїм вихованцям терпимість і розуміння.

Погляньмо, як це можливо, і буде…

 

Класний керівник Винокурова Ніна Миколаївна

Попливем на кораблі

До незнаної землі!

Разом будемо навчатись,

Забавлятись і сміятись

Буде все у нас гаразд

Ми веселий дружний клас!

03.09.18

Знайомтесь – 1-А клас

Наш веселий дружний 1-А клас налічує 24 допитливих, старанних, успішних діток. 

    Шкільні роки дивовижні і захоплюючі. Якщо навчання в радість, то будь-яка межа стає реальністю і досяжною. Разом ми відкриваємо незрозуміле, таємниче. Вчимося помічати красу навколо. Вчимося бути щасливими й отримувати насолоду від простих, але таких необхідних людині речей. Кожна дитина по-своєму талановита і неповторна.

 Всі діти чуйні та щирі.      

 

Скарбничку знань і умінь школярі поповнюють щодня, завдяки наполегливості та старанності.

 

Ми-сімейка невеличка

Усі друзі – я і ти

Привітаємось, щоб личка

Всі усмішками цвіли

10.09.18

Ранкові зустрічі

12.09.18

“Банк емоцій”

14.09.18

Поспішаєм на урок,

Дзвоник нам дає гудок!


          01.10.18      

 Робота з магнітними дошками

На уроках математики ми любимо гратися та використовувати магнітні дошки, на які ми кріпимо магніти з цифрами та геометричними фігурами. Це домомагає нам впоратися із різноманітними математичними завданнями. Робота з магнітними дошками дуже цікава та захоплива. 

11.10.18

Працюємо з лего у групках

Лего ми використовуємо на кожному уроці. На математиці лего допомагає нам рахувати цифри, на українській мові визначаємо кількість слів у реченні та букв у слові. Досліджуємо світ ми також за допомогою лего. Без лего не обійдеться наш урок. 

12.10.18

Ми відвідали шкільний музей

З яким захопленням ми відвідали історичний музей. Це перший музей, який ми відвідали всім класом. Встигли роздивитися музейні експонати і послухати цікаві історії. Нам дуже сподобалось у музеї і обовязково будемо його відвідувати. 

15.10.18

“Я досліджую світ”

На уроці “Я досліджую світ” ми слухали звуки навколишнього середовища. Почули звуки машин, спів птахів, почули навіть вітер. Нам дуже сподобалось проводити час на вулиці і чути нові та незнайомі звуки.

17.10.18

“Правила поведінки на дорозі”  

 

На уроці “Я досліджую світ” ми  навчились правильно переходити дорогу. Спочатку ми переходили пешохідний перехід за допомогою світлофора і дізнались, що означає червоне, жовте та зелене світло. Зрозуміли що, коли світлофор показує червоне світло треба зупинитись та чекати жовте світло, яке означає приготуватись і нарешті зелене світло і ми дружньо всім класом перейшли дорогу. Наступний пішохідний перехід ми переходили по зебрі. Цей урок був дуже цікавим та повчальним.

19.10.18


Екскурсія до пожежної частини

Пов’язане зображення

Наш перший спільний похід до лялькового театру

24.10.18

Ми поринули в атомосферу справжньої театральної казки. Із захопленням ми дивились виставу, спостерігали за героями та подіями, що відбувались у виставі. Після вистави ми були сповнені емоцій. 

Результат пошуку зображень за запитом "Театр"

25.10.18

Наші уроки мистецтва 

Пориньте разом з нами у світ мистецтва

Результат пошуку зображень за запитом "палітра"

26.10.18

Наші перші шкільні канікули

Результат пошуку зображень за запитом "осінні листочки"

 

 

 

 

Ось і промайнула перша чверть. За цей короткий термін ми стали справжніми школярами. Навчились писати, читати, рахувати. А скільки всього цікавого та захопливого чекає нас попереду. Але для початку нам потрібно добре відпочити та набратись сил для нових досягнень. А так ми зустрічали наші канікули.

08.11.18

А як цікаво проходять уроки української мови та читання. Ми познайомились із літерою “Ка” і вирішили її трохи прикрасити.

Результат пошуку зображень за запитом "літера к"

14.11.18

Як ми раділи першому снігу

Результат пошуку зображень за запитом "сніг пнг"

 

Перший сніг в цьому році зачарував нас. Ми побігли до віконець і зосереджено спостерігали за цим прекрасним природним явищем. Ось так ми досліджуємо світ. 

04.12.18

Урок “Я досліджую світ”

На уроках “Я досліджую світ” ми вирішили провести дослід з цибулею. Нам було дуже цікаво спостерігати за тим, як проростає цибулька. І дійсно через декілька тижнів було помітно, що наша цибуля почала проростати і ми до сих пір спостерігаємо за цим процесом.

06.12.18

Виготовлення новорічної поробки 

19.12.18

Свято присвячене Святому Миколаю

 

Взимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку. Вони згадуюсть свої мрії та бажання, неодмінно записують їх до паперового листа, перевіряючи кожне слово, щоб Дідусь не помітив помилки і не подумав чогось поганого… А він не подумає, ми ж з вами точно знаємо!  

 

 

 

Новий рік у 1-А класі

20.12.18

Новий рік найулюбленіше свято дітей. Ось і ми вирішили відсвяткувати новий рік у новорічних карнавальних костюмах. Ким ми тільки не були. І піратами, сніжинками, снігуроньками, принцесами. Свято нам дуже сподобалось, кожен вихвалявся своїм новорічним костюмом. У такій чудовій атмосфері ми почали зустрічати Новий 2019 рік! 

 

Ой весела в нас зима,
веселішої нема.
Грає срібними зірками,
в’ється синіми димками,
снігом землю обійма.
Ой струнка ялинка в нас!
Скільки грає тут прикрас!
Ми зібралися юрбою,
разом з піснею новою
рік новий зустріти час!

Правила безпечної поведінки на зимових канікулах 

24.12-08.01

 

22.01.19

22 січня День соборності України

МОЯ УКРАЇНА – ЦЕ ПІСЕНЬКА МАМИ…

Моя Україна – це пісенька мами,Розлогі лани колосяться хлібами,
Вишневі садочки, лелеки на хаті.
Купають ставочки хмарки пелехаті.
Моя Україна – то мамина ласка,
Червона калина, бабусина казка.
Це соняхи в цвіті, горобчиків зграя…
Я кращої в світі країни не знаю.
(Л. Савчук)

24. 01.19

Урок “Дизайн і технології”

Наші вмілі рученята сьогодні виготовляли листочки з паперу, які потім кріпили на дерево. Таким чином наше дерево одразу стало дуже гарним та дуже пишним з листочками.

 

Також ми виготовляли дерево з пластиліну. Робота відбувалась у групах. Кожна групка зробила своє творче та неповторне дерево. Наприкінці уроку всі команди демонстрували свій результат.

 

 

05.02.19

 

Захопливі уроки математики

Уроки математики проходять дуже цікаво. Ми вже навчились розв’язувати приклади і навіть виходимо до дошки. Багато нового ми дізналися і залюбки поринаємо у світ математики.

 

 

 

13.02.19

13 лютого відбулася загальношкільна акція “Допоможемо птахам взимку”. Учні 1- А класу залюбки разом з батьками виготовили  годівнички, поробки-іграшки, малюнки, аплікації,  аби кожен пам’ятав, що з настанням холодів пташки потребують особливої уваги.

 

19.02.19

19 лютого учні 1-А класу відвідали місто професій. KidsWill – це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям  доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але  суттєва відмінність – це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в поліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.
У цьому й полягає головна мета проекту – надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Учні були в захваті та отримали багато задоволення.

 

01.03.19

1 березня класний керівник 1-А класу Винокурова Ніна Миколаївна влаштувала виховний захід присвячений весні. Учні 1-А класу показали учням 1-Б та 2-Б класу, що таке ранкове коло. Учні 1-А класу стали в коло та за допомогою конструктора лего описали свій настрій. Також всі разом учні приймали участь в двох весняних руханках та зробили зарядку. Наприкінці заходу з’явилась чарівна весняна скринька, з якої учні по-черзі діставали роздруківки з символами весни. Це були ластівки та шпаки, які прилітають весною, ведмедики, які тільки прокинулись, вовки, які тільки починають весняні полювання, проліски, весняна зелена травичка та дерева з бруньками. Потім всі атрибути весни діти повісили на дошку і в нас вийшов прекрасний весняний колаж. Так учні початкової школи зустріли перший день весни. 

Також учні 1-А класу відвідали 4-А клас, який показав нам  захопливі досліди, які можно зробити кожному в домашніх умовах, але за згодою батьків. Учні спостерігали за дослідами та самі брали активну участь в них.

 

08.03.19

Готуємо подарунок матусям до свята 8 березня.

Немає кращого подарунка мамі ніж подарунок виготовлений руками дитини. Учні 1-А класу дуже старались та приклали багато зусиль. Все для того, щоб подарувати радість мамам та бабусям. 

 

22.03.19

Пам’ятка для учнів на весняні канікули “Правила ці пам’ятай завжди, щоб не трапилось біди!”

 

Правила ці пам’ятай завжди,

        щоб не трапилось біди!

 . Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.

 1. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.

 2. На зупинці не стійте близько біля дороги.

 3. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

 4. Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.

 5. Не грайтесь біля залізничного полотна.

 6. Не лазьте по будівельних майданчиках.

 7. Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником.

 8. Не відходьте далеко від будинку і не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

 9. Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор перед обідом.

 10. У вільний час грайтесь у дворі на дитячому майданчику.

 11. Не використовуйте піротехнічні засоби – це небезпечно!

 12. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.

 13. Не ходи по льоду у період танення. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ.

  Безпечних та веселих канікул!

 

04.04.19

4 квітня до нашої школи завітали дітки з дитячого садочку. 1-А клас провів діткам невеличку екскурсію по класу. Посадили дітей за свої парти і розповідали про цікаве та захопливе життя першококласників. 

 

08.04.19

“Родинне дерево”

 

10.04.19

“Ми досліджуємо світ”

А розпочали ми досліджувати світ із нашого шкільного подвір’я. Подивились на квітучі дерева,  кульбабки, тюльпани, конвалії та молоду травичку. Це все надихає досліджувати світ надалі. 

 

12.04.19

Уроки мистецтва

 

15.04.19

Урок безпеки життєдіяльності

 

26.04.19

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

У день пам’яті Чорнобильської трагедії 1-А клас відвідав шкільний музей історії. Учні страшої школи розповідали про наслідки трагедії та показували історичні фото.

 

11.05.19

Учні 1-А класу відвідали парк пам’яті Чорнобилю. Діти з хвилюванням спостерігали експонати, які нагадували про Чорнобильську трагедію.

 

16.05.19

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.