1-Б

Поділитися!

   

  ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ 1 – Б КЛАСУ

 

    Класний керівник: 

    Харитончук Анастасія Віталіїївна

 

   Розпочався 2018 навчальний рік і в цьому році всі     українські першачки розпочали свої перші кроки до     нового майбутнього з Новою української школою, і     ми разом з ними.

                                                                     ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу логотип нової української школи

    Чому я пишу ми, замість першокласники, учні? А     відповіддю на це запитання є те, що вчитель у Новій   українській школі вже не є людиною, яка лише   передає свої знання з предметів та свій життєвий   досвід, не є лише наставником, який вказує на те за   яким усталеним алгоритмом має виконуватись те чи   інше  завдання і ніяк інакше, а вчитель став   помічником   учня, провідником, іде із учнями пліч-о-   пліч і поруч, упевнено крокуючи вперед. Вчитель   захоплено у грі і русі досліджує цей світ у всіх його   проявах разом і дітьми, не даючи школярам готові   відповіді на всі запитання у підручниках, а   допомагаючи віднайти   шлях до вирішення   проблеми, відшукати цю відповідь. І це лише   частинка концепції Нової української школи.

 

   ЗНАЙОМТЕСЯ, МИ – 1 – Б КЛАС!

  І ось настав наш перший день у школі, мої перші першачки, а перші тому, що я перший раз переступила поріг школи у      ролі вчителя, а поруч зі мною такі усміхнені, радісні,   але трохи схвильовані школярики. 

Усе для нас перше: перше шкільне свято, перша зустріч з однокласниками, перший дзвоник і перші кроки у шкільне життя…

     

         

 

 

 

 

 

 

   Ось так розпочався наш перший день, а темою нашого першого уроку стала “Діти єднають україну”. Ми вирізали долоньки дружби, слухали українську музику і танцювали –  це надало відчуття єдності. Діти познайомилися з неймовірними краєвидами України і державними символами.

 

В нас 17 хлопців – тільки 7 дівчаток,

   ми разом встаємо і вчимося рахувати…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційним уже стало і ранкове коло:

                    теплим словом, побажанням обміняємось у ньому…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День захисника Вітчизни  – свято преважливе, і для нас, для українців – дуже особливе!

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  13 жовтня відбувся виховний захід на тему “День захисника Вітчизни, день козацтва і свято Покрови”. Діти дізналися про справжню сутність цих свят та їхню історію, про те, коли їх святкують і з яких часів, про значення цих свят для українського народу.

    

Виховний захід “Наше зелене місто”