1-Г

Поділитися!

Перше вересня. 
Цього навчального року наша школа відкрила ще один додатковий клас – клас інтенсивної педагогічної корекції. До нашої дружної шкільної родини  ввійшли 5 першокласників. Радісно і схвильовано билися серця їхніх батьків, які проводжали своїх діток на перший урок.
Екскурсія в музей “Українське село”
  24 вересня ми відвідали музей під відкритим небом “Українське село”. Це була наша перша екскурсія! Дітки отримали масу позитивних емоцій та в повній мірі насолодилися  прогулянкою на свіжому повітрі.
Корекційні уроки 
  Нам важко вдаються “писані букви”,  ми не відразу запамятовуємо нові, часом,  зовсім не хочемо писати і читати,  але на корекційні уроки ходимо залюбки! Найбільше нам подобаються  сенсорні коробки! Навіть прибирати за собою будемо самі!
Досліди
Щоб щось пізнати –  це треба відчути! Вивчаємо світ навколо себе через спостереження і досліди. 
Вивчаємо властивості води

 

Ми із великим задоволенням беремо участь у шкільних заходах

 

 

Новорічні свята
Надзвичайно важливо втілювати дитячі мрії та віру у диво! 
Виховна година “Подорож країною дружби”
 Вчимося пізнавати себе і інших через взаємостосунки і дружбу
Зустрічаємо весну
Закріплюємо знання про сезонні зміни в природі і насолоджуємося теплими весняними промінчиками
 

 

Виставка домашніх улюбленців
Тварини позитивно впливають на повноцінний розвиток особистості дитини, зокрема на інтелектуальний. Домашні улюбленці є джерелом розвитку сенсорики. Жодна навчальна іграшка не може зрівнятися з природою! Безпосередньо через органи почуттів дитина сприймає об’єкт: просторове розташування, форму, величину, колір, запах, м’якість хутра улюбленця. Також тварини є джерелом розвитку логічного мислення. На основі уявлень про тварин діти вчаться бачити зв’язки і залежності. Час спілкування з домашнім улюбленцем — джерело для різних видів діяльності: спостереження, гри, праці, творчості тощо. У результаті цього формується допитливість, спостережливість, розвивається фантазія.

 

 

Знайомство з мешканцями відводного світу в океанаріумі “Морська казка”
      Останні тижні навчального року діти активно працюють, бо знають, що скоро на них чекають канікули
 
30 травня відбувся загальношкільний “EdКвест – 224” у парку Перемога 
Цікавий, насичений день видався! Ми відвідали 9 станцій та виконали певні завдання за шкільними предметами. Все дійство завершилось смачним обідом на природі. Дітки хоч і втомилися, але були дуже задоволені.

 

 Останній день навчального року 
З нагоди завершення навчального року на дітей чекав смачний сюрприз