10-А

Поділитися!

 

РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШІЙ СТОРІНЦІ!

Свято Першого дзвоника. Відвідання кінотеатру “Флоренція”.

03.09.18. Зустріч з випускниками нашого класу.

20.09.18. Екскурсія до Межигір’я, знайомство історією цієї місцевості, захоплення дизайном сучасного Європейського парку.

26.09.18. Проведення квесту до Всесвітнього Дня туризму “Подорожуємо країнами світу” для учнів 5-9 класів.

27.09.18. Екскурсія до ПриватБанку в рамках Тижня фінансової грамотності.

28.09.18. Інсценізація п’єси “Кайдашева сім’я” І.С. Нечуя-Левицького.

04.10.18. Відвідування притулку для тварин у рамках Дня доброти, присвяченому Всесвітньому дню тварин.

12.10.18. Допомога в проведенні свята “Посвята в козачата” для учнів 5 класів.

5.10.18. Організація та проведення концерту до Дня вчителя.

15.10.18. Привітання хлопців з Днем захисника України.

24.10 2018

Участь у першому етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Виконуючи цікаві нестандартні завдання, учні мали змогу перевірити свої знання, з’ясувати, які теми потребують повторення

25.10.2018

Участь у першому етапі XIX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді вчені Тараса Шевченка. Учні пригадали сторінки життя Кобзаря, продекламували улюблені твори Т. Шевченка, відповіли на поставлені запитання, написали творчі роботи.

08.10.2018

Відкритий урок з української літератури на тему “Сам собі пан” Б. Грінченка – маніфест людської гідності. Діти продемонстрували чудові знання біографії письменника, розв’язали цікавий кросворд, згадали і порівняли героїв різних художніх творів (М. Боруля, Чіпка, Данило), подискутували з приводу булінгу та шляхів його подолання, переглянули відеоролик “Революція Гідності”.

0

9.11.2018

День української словесності. Всеукраїнський диктант національної єдності. Діти із задоволенням долучились до української спільноти у всьому світі, написали диктант, отримали оцінки. У порівнянні з минулим роком, тест диктанту був не дуже складним.

14.11.2018

Учні зібрали посилку воїнами АТО, яку волонтер А. Дубішин переслав у зону бойових дій.

15.11.12

Зустріч з А. Дубішиним – волонтером, людиною з особливими потребами. Це був прекрасний урок мужності, людяності, оптимізму для учнів всієї школи.

20.11.2018

Відкритий урок з української літератури провела практикантка Захарченко Анна. Діти дізналися цікаві факти з життя Івана Франка, виконали цікаві завдання і “мозковий штурм”, “мікрофон”. Урок пройшов на високому рівні.

21.11.2018

Участь у святковому концерті “Шукаємо таланти”. Діти підготували креативний танець, А. Шевчук виконала чудову пісню, а Кирсенко Ернест продекламував поезію “Кривда” В. Симоненка. Дійсно, у 10-А вчаться талановиті і творчі учні.

2

22.11.2018

Зустріч з відомою дитячою письменницею Марією Морозовою в бібліотеці ім. П. Бійка. Учні ознайомились з біографією письменниці, яка презентувала свої книги “Іван Сірко”, “Цікаві історії про собак”, “Я закохалась”. Діти мали змогу поставити запитання авторці, отримавши корисні поради.

27.11.2018.
Шкільний психолог Піснячевська І.В. провела профорієнтаційної анкетування з учнями класу на тему: “Пізнай краще себе та обери правильно свій шлях у житті”. Чесно відповідаючи на запитання, діти дізналися багато цікавого про себе та свої можливості.

30.11.2018.
Учні 10-А провели захід у ході школи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом “Ми проти СНІДу”. Мета – підвищення рівня поінформованості учнівської молоді про загрозу ВІЛ-інфекції.

05. 12.2018.
Зустріч з відомим казкарем та байкарем Сашком Лірником. Він є автором таких казок, як “Найкраща принцеса”, “Зачарований рак”, “Цвіркунець-знахар”. Учні мали змогу поставити автору свої запитання, послухати цікаві історії з його життя.

05.12.2018.
Екскурсія в Муніципальну галерею мистецтв імені П. Загребельного. Учням сподобалась цікава експозиція та вразив інтер’єр, оформлений за зразком європейських виставкових залів.

7.12.2018. учні класу активно долучилися до проведення Дня самоврядування у школі. Діти спробували себе у ролі вчителів, провели цікаві нестандартні уроки.

1

2.12.2018.
Прикрашаємо нашу класну кімнату до Новорічних свят. Гірлянди виготовляємо власноруч. У дружній веселій компанії час спливає непомітно.

Яскравий святковий букет, виготовлений Дулановою Нігіною, посів ІІ місце у шкільному конкурсі Новорічних композицій.

Учні нашого класу стали переможцями ІІ етапу (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Це Кирсенко Ернест(ІІІ місце), Кулик Катерина (ІІІ місце). Також Кирсенко Ернест посів ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Молодці. Ми пишаємося вами.

15.02.2018. З однокласниками гарно не лише вчитись, але й проводити час на вихідних. Веселі розваги на ковзанці ВДНГ.

19.12.2018.
День Святого Миколая. Учні 10-А ( Кирсенко Е., Карелін Д., Бахуринська К.) вітають учнів молодшої школи та п’ятикласників зі святом, дарують дітям хвилинки веселого настрою та щастя.

20.12.2018.
Учні 10-А провели справжню казку-дійство для учнів початкових класів. У гостях у дітлахів були Дід Мороз і Снігуронька, Баба Яга, русалки і справжнісінькі пірати. Діти брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали, співали, декламували вірші. У залі панувала чарівна атмосфера радості і щастя.

Наш творчий колектив. Даруючи іншим радість, стаєш сам щасливішим.

Участь у новорічно-різдвяному дійстві і засвіченні Новорічної ялинки Дніпровського районну, яке відбулося в парку “Перемога”.

21.12.2018. Прогулянка вулицями святкового Києва у передчутті Новорічного дива. Ялинка на Софійській площі. Дружня компанія і веселий настрій. Так закінчується останній навчальний день 2018 року.

08.01.2019. Добре відпочивши і набравшись сил, 10-А повернувся до школи. Веселі, дружні, готові до нових звершень і перемог.

22.01.19. учні 10-А класу були учасниками загальношкільної святкової лінійки “Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг”. Діти разом з усіма учнями школи створили ланцюг єднання, долучилися до виконання патріотичних пісень, які лунали в холі.

27.01.2019. Відвідування Національного академічного драматичного театру імені І. Франка, перегляд вистави І. Франка “Перехресні стежки”. Діти мали змогу ще раз повторити творчість Каменяра, порівняти авторський твір та режисерську інтерпретацію. Особливо всіх вразила майстерна гра акторів, зокрема виконавця ролі Барана.

29.01.2019. учні нашого класу брали участь у проведенні заходу “Крути – наша слава, наша історія”. Діти повторили історію, вшанували пам’ять героїв, які боролись за мир на нашій землі”.

01.02.2019. Кирсенко Е. і Горбик Д. із задоволенням допомогли учням 5-Б класу з інсценізацією драми-казки Олександра Олеся “Микита Кожум’яка”, провели майстер-клас із художнього читання.

11.02.2019.
Викладач зі “Школи майстрів” провела для учнів 10-А класу майстер-клас “Урок у стародавній школі”. Діти вчилися писати пером та чорнилом, знайомилися із старослов’янськими буквами, розшифровувати стародавні “послання”. “Бешкетники”стояли на колінах на городі, як за часів Київської Русі. У кінці уроку учні просили, щоб Святий Наум “навернув” їх “на ум”, отримали подарунки-амулети.

Після нестандартного уроку діти відвідали кінотеатр “Дніпро”, де переглянули цікавий і пізнавальний фільм. День пройшов чудово.

14.02.2019.
До Дня святого Валентина учні 10-А класу разом із Чупакою А. А. організували та провели святковий концерт. Цікава вистава, чудові пісні у виконанні Шевчук Анни, енергійні танці ще раз всім нагадали, що кохання – це найбільша чеснота у світі. Світ тримається на любові й довірі.