11-А

Поділитися!

Раді Вас вітати на сторінці 11-А класу!

 

20.09.18

Ми відвідали Національний парк “Межигір’я”. На колишній обителі нашого колишнього президента Януковича було дуже просторо та красиво. Ми просто були в шоці, побачивши такий пейзаж. Шкода, що було не так багато часу насолодитися краєвидами. 

 

04.10.18

День добра. Учні 11-А класу в цей день відвідали притулок для тварин. Діти принесли суху їжу, пригостили маленьких друзів. Потім нам дали можливість побавитися з ними та поспостерігати за їхнім життям. 

 

05.10.18

Святкування Дня учителя в нашій школі. Участь учнів 11-А класу у святковому концерті.

 

12.10.18

Учні 11-А класу напередодні Дня захисника України поклали квіти до пам’ятника загиблим в АТО воїнам. Також ми відвідали пам`ятник біля церкви, який був споруджений на кошти матері загиблого в АТО воїна.

 
25.10.18

В цей день пройшов конкурс імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь учні 7-11 класів. Діти мали змогу згадати цікаві сторінки біографії Шевченка і відповісти на поставлені питання.

 

24.10.18

Щороку учні нашої школи беруть участь у конкурсі імені Петра Яцика. Учні були задоволені нестандартними завданнями, а також нагороджені високими оцінками за прояв інтелекту під час написання робіт.

 

9.11.18

День української словесності. Всеукраїнський диктант національної єдності писали учні 9-11 класів. Диктант був не дуже складний, учні змогли перевірити свої знання і отримати кожен той бал, на який була написана робота. У порівнянні з минулим роком, результати цьогорічного диктанту є вищими.

 

15.11.18

Зворушлива зустріч з Антоном Дубішиним – волонтером, людиною з особливими потребами, відбулася в актовій залі нашої школи. Це був прекрасний і трепетний урок мужності, тепла, людяності, оптимізму для всіх нас. Наш клас також долучився до збору гуманітарної допомоги для наших воїнів: ми зібрали дві посилки і передали їх через Антона на схід.