11-А

Поділитися!

Раді Вас вітати на сторінці 11-А класу!

 

20.09.18

Ми відвідали Національний парк “Межигір’я”. На колишній обителі нашого колишнього президента Януковича було дуже просторо та красиво. Ми просто були в шоці, побачивши такий пейзаж. Шкода, що було не так багато часу насолодитися краєвидами. 

 

04.10.18

День добра. Учні 11-А класу в цей день відвідали притулок для тварин. Діти принесли суху їжу, пригостили маленьких друзів. Потім нам дали можливість побавитися з ними та поспостерігати за їхнім життям. 

 

05.10.18

Святкування Дня учителя в нашій школі. Участь учнів 11-А класу у святковому концерті.

 

12.10.18

Учні 11-А класу напередодні Дня захисника України поклали квіти до пам’ятника загиблим в АТО воїнам. Також ми відвідали пам`ятник біля церкви, який був споруджений на кошти матері загиблого в АТО воїна.

 
25.10.18

В цей день пройшов конкурс імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь учні 7-11 класів. Діти мали змогу згадати цікаві сторінки біографії Шевченка і відповісти на поставлені питання.

 

24.10.18

Щороку учні нашої школи беруть участь у конкурсі імені Петра Яцика. Учні були задоволені нестандартними завданнями, а також нагороджені високими оцінками за прояв інтелекту під час написання робіт.

 

9.11.18

День української словесності. Всеукраїнський диктант національної єдності писали учні 9-11 класів. Диктант був не дуже складний, учні змогли перевірити свої знання і отримати кожен той бал, на який була написана робота. У порівнянні з минулим роком, результати цьогорічного диктанту є вищими.

 

15.11.18

Зворушлива зустріч з Антоном Дубішиним – волонтером, людиною з особливими потребами, відбулася в актовій залі нашої школи. Це був прекрасний і трепетний урок мужності, тепла, людяності, оптимізму для всіх нас. Наш клас також долучився до збору гуманітарної допомоги для наших воїнів: ми зібрали дві посилки і передали їх через Антона на схід.

22.01.19

В цей день ми разом зі усією школою бралися за руки і слухали патріотичну музику, яка лунала в холі всю перерву, в честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Наш клас на честь цього свята взяв велетенське червоне серце, патріотичний колоси пшениці та національний вінок для придання патріотичності під час святкування.

08.02.19

В цей день учні 11-А класу разом з вчителем англійської мови Ю.В.Герасимовою організували захід напередодні Дня святого Валентина. На цьому заході майбутні випускники ознайомлювали дітей з походженням дня всіх закоханних, пропонували з’єднати відомі любовны пари з історіі, фільмів та книг, задавали питання глядачам, розігрували сценку.

11.02.19

До нас приїхав викладач із “Школи Майстрів”. Вона провела урок так, як колись вчились наші предки за часів стародавньої Русі. На цьому уроці учням було надано перо, чорнила і лист з абеткою. Вчителька вчила старослов’янськім буквам та числам, давала розшифровувати послання, та “наказувала бешкетників”, які повинні були сісти на горох.

14.02.19

Учні нашого класу підготували роботи для Міжнародного дня захисту птахів. Махмудова Сабіна намалювала картину, а Товстенко Максим та Забродський Ян створили презентацію на тему “Охорона птахів”.

21.02.2019

Міжнародний день рідної мови. Діти склали кросворди за темами “Морфологія” та “Синтаксис”, а потім на уроці розгадували їх і отримували бали.

22.02.19

Участь у благодійному ярмарку, кошти з якого будуть перераховані на лікування Стельмах Оксани та Синіцина Івана.

27.02.19

Відбувся конкурс “Діалог держав”, у якому брала участь і наша школа. Ми представляли Аргентину. Від нашого класу виступала Сухомлин Олександра, яка виконувала пісню “Десь по світу”. 

01.03.19

У нашій школі проходили майстер класи вчителів-предметників. Наш клас, зокрема, допомагав вчителю англійської мови Герасимовій Ю.В.

07.03.19

В школі знову проводилася благодійна ярмарка, в яку брали участь і наш клас. Як і минулого разку, кошти будуть перераховані на лікування Стельмах Оксани та Синіцина Івана.

12.03.19

11-А разом із учнями 5-А класу підготували літературну композицію “Вінок із поезій Шевченка”. Діти вивчили напам’ять твори Шевченка, пригадали цікаві епізоди біографії Кобзаря, прочитали позапрограмові вірші.

18.04.19

Була проведена загальношкільна акція “Посади троянду”, в якій брали участь і наш клас. Ми купили і посадили аж два кущі троянд. Коли вони цвістимуть, то один кущ буде білий, а другий – червоний.

08.05.19

Навіть в наш час залишилися ветерани, які пережили жахіття війни. Щоб зробити їм приємне на передодні 9 травня, школа організувала походи до ветеранів. І наш клас також взяв участь у цьому, відвідавши квартиру Галини Євгенівної Мороз, що мешкає за адресою: бульвар Перова, 48, кв. 6.

11.05.19

Тільки сильні духом прийшли в робочу субботу та відправились в Кирилівську церкву. Разом з іншими класами учні 11-А слухали екскурсовода. Він цікаво розказував історію цієї церкви, пояснював архітектуру та живопис церкви, а також переповідав деякі біблійні притчі.

15.05.19

В госпіталі для воєннослужбовців був проведений концерт в їх честь. Хоч 11-А не брав участі у самій виставі, але, крім вистави, школа збирала подарунки для пацієнтів, і ось хтось повинен їх завести до госпіталю. Ці “хтось” і був наш клас разом з іншими дітьми.

16.05.19

В день вишиванки треба бути справжнім москалем, щоб не прийти у цей день в школу без вишиванки! Таким виявився майже весь 11-А клас… Але все ж таки знайшлось декілька учнів, підтримуючих святкове віяння.

31.05.19

Ось і пролунав останній дзвінок. Багато з нас вже здали основні тести ЗНО, і зараз просто відпочивають. Ми будемо з теплотою пам’ятати наш веселий клас і нашого класного керівника, Ольгу Миколаївну.