2-Б

Поділитися!

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ 2-Б КЛАСУ             

 

Основні правила проекту:

  • дитина може бути успішною і має бути успішною у школі;
  • дитині має бути цікаво на уроках;
  • дитині має бути комфортно в класі.

     Класний керівник:

 Берегова Світлана Іванівна 

Наш девіз: 

У нас немає « ТИ» ,
У нас немає «Я» .
Ми – єдиний клас,
Ми – одна сім’я!

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок –    Нас  закликає до навчання.

                Ми поспішаєм на урок,                                І йдемо у світ пізнання.           

 

         ЗНАЙОМТЕСЬ – МІЙ 2 –Б КЛАС!!!

    Ранок. Ось і настав звичайний день!Всі поспішають у своїх справах, а я йду до школи у свій 2 – Б клас.  Мій клас- це маленька  сім’я, у якої радощі і невдачі-навпіл. Це колектив шукачів , які прагнуть до всього нового. Впевнена, що сьогоднішній день буде цікавим і насиченим незвичайними подіями! Адже, мої учні – творчі, креативні,життєрадісні, кмітливі, добрі, працьовиті. Кажуть, що шумні, але це не так! Просто у мене їх 28 і всі дуже різні, у кожного свій характер, звички, смаки.Мій 2-Б клас – це не просто клас однокласників. Це клас друзів!Мені,як класному керівникові, дуже б хотілося , щоб їхня дружба пройшла через роки. А коли закінчать початкову школу у нашому закладі, то не забували одне одного.
Ну,а зараз, новий день і нові пригоди у моєму найріднішому класі.

 

                                                                                                                                     

Проект « Україна єднає дитячі серця»

 

                   

3 вересня  в 2-б класі  стартував проект « Україна єднає дитячі серця» .Діти читали вірші ,співали  пісні про Україну, танцювали ,змагалися в конкурсі «Моя Батьківщина».Кожен учень показав свої знання,творчість.А найголовніше – відчув себе патріотом  своєї  Вітчизни.

 

 

День  іменинника

День народження – свято, якого чекають всі,  особливо діти.Це одне з найулюбленіших свят дитинства.Наша шкільна родина святкувала день літніх іменинників.Цей день був сповнений радістю,усмішками.Лунали щирі вітання від друзів.Усі присутні отримали гарний настрій,а іменинники  –   подарунки.

 

 

 

Наші вмілі рученята

Люблять гарно працювать

17 вересня ми  побували на день відкритих дверей в  СЮТ. Діти приймали активну участь в майстер-класах.Всі отримали велике задоволення .

 

 

Екскурсія в музей Пирогово

Ми  з класом  відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України. Це казка під відкритим небом.Діти побачили сутність українського народу,який віками створював культуру,традицію,пісню.В рамка проекту діти вивчали побут та традиції українського народу,насолоджувалися справжніми  народними  піснями, познайомилися з стародавніми музичними інструментами. Екскурсіія залишила незабутні враження.

 

 

Виховна година  ” Я вірю в силу Доброти “

 

3 жовтня в 2-Б класі відбулася виховна година “Я вірю в силу Доброти “. Діти відправилися у подорож до країни Доброти. Вони довели, що у їхніх серцях проростають лише насіннини чарівних квітів доброти. Протягом дня проходила акція “Добро починається з тебе”. Кожен учень дарував іграшку своєму однокласнику. Діти створили “Дерево Доброти”.

 

 

День вчителя 

 

Самоврядування школи зробило чудовий подарунок до дня вчителя. Учні 5-Б класу : Кабанець Владислав, Полосіна Анастасія, Щербина Аліна, Зикова Анастасія та Сушкова Єлізавета провели уроки у 2-Б класі. З яким інтузіазмом вони проводили уроки ! Разом з дітками співали, танцювали і отримали від другокласників подарунок – пісню. Дякуємо нашим учням-вчителям .

 

 

Батьківські збори “Родина, як єдиний організм. Як зберегти його здоровим .”

 

Для батьків 2 -Б класу психолог Кутова Ірина провела майстер-клас. Дала відповідь на запитання : ” Що таке здоров’я сім’ї ?”

 

 

 

 “Козацькому роду нема переводу “

 

Що би хто не звелів,

Що би хто не казав,

Я сьогодні таки 

Український козак .

 

Козаки 2-Б класу прийняли участь у спортивних змаганнях “Козькому роду нема переводу”, де показали свою витримку, кмітливість та взаємодію між собою.

 

 

Музей “Експериментаніум “

Незабутні враження залишила поїздка в музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Саме тут діти доторкнулися до науки власноруч, відчули себе справжніми фізиками, хіміками. Скільки цікавих дослідів провели, шукали відповіді на важкі запитання, долали лабіринти, робили дивовижні відкриття в різних галузях науки. Це  все – так цікаво !