2-Б

Поділитися!

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ 2-Б КЛАСУ             

 

Основні правила проекту:

  • дитина може бути успішною і має бути успішною у школі;
  • дитині має бути цікаво на уроках;
  • дитині має бути комфортно в класі.

     Класний керівник:

 Берегова Світлана Іванівна 

Наш девіз: 

У нас немає « ТИ» ,
У нас немає «Я» .
Ми – єдиний клас,
Ми – одна сім’я!

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок –    Нас  закликає до навчання.

                Ми поспішаєм на урок,                                І йдемо у світ пізнання.           

 

         ЗНАЙОМТЕСЬ – МІЙ 2 –Б КЛАС!!!

    Ранок. Ось і настав звичайний день!Всі поспішають у своїх справах, а я йду до школи у свій 2 – Б клас.  Мій клас- це маленька  сім’я, у якої радощі і невдачі-навпіл. Це колектив шукачів , які прагнуть до всього нового. Впевнена, що сьогоднішній день буде цікавим і насиченим незвичайними подіями! Адже, мої учні – творчі, креативні,життєрадісні, кмітливі, добрі, працьовиті. Кажуть, що шумні, але це не так! Просто у мене їх 28 і всі дуже різні, у кожного свій характер, звички, смаки.Мій 2-Б клас – це не просто клас однокласників. Це клас друзів!Мені,як класному керівникові, дуже б хотілося , щоб їхня дружба пройшла через роки. А коли закінчать початкову школу у нашому закладі, то не забували одне одного.
Ну,а зараз, новий день і нові пригоди у моєму найріднішому класі.

 

                                                                                                                                     

Проект « Україна єднає дитячі серця»

 

                   

3 вересня  в 2-б класі  стартував проект « Україна єднає дитячі серця» .Діти читали вірші ,співали  пісні про Україну, танцювали ,змагалися в конкурсі «Моя Батьківщина».Кожен учень показав свої знання,творчість.А найголовніше – відчув себе патріотом  своєї  Вітчизни.

 

 

День  іменинника

День народження – свято, якого чекають всі,  особливо діти.Це одне з найулюбленіших свят дитинства.Наша шкільна родина святкувала день літніх іменинників.Цей день був сповнений радістю,усмішками.Лунали щирі вітання від друзів.Усі присутні отримали гарний настрій,а іменинники  –   подарунки.

 

 

 

Наші вмілі рученята

Люблять гарно працювать

17 вересня ми  побували на день відкритих дверей в  СЮТ. Діти приймали активну участь в майстер-класах.Всі отримали велике задоволення .

 

 

Екскурсія в музей Пирогово

Ми  з класом  відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України. Це казка під відкритим небом.Діти побачили сутність українського народу,який віками створював культуру,традицію,пісню.В рамка проекту діти вивчали побут та традиції українського народу,насолоджувалися справжніми  народними  піснями, познайомилися з стародавніми музичними інструментами. Екскурсіія залишила незабутні враження.

 

 

Виховна година  ” Я вірю в силу Доброти “

 

3 жовтня в 2-Б класі відбулася виховна година “Я вірю в силу Доброти “. Діти відправилися у подорож до країни Доброти. Вони довели, що у їхніх серцях проростають лише насіннини чарівних квітів доброти. Протягом дня проходила акція “Добро починається з тебе”. Кожен учень дарував іграшку своєму однокласнику. Діти створили “Дерево Доброти”.

 

 

День вчителя 

 

Самоврядування школи зробило чудовий подарунок до дня вчителя. Учні 5-Б класу : Кабанець Владислав, Полосіна Анастасія, Щербина Аліна, Зикова Анастасія та Сушкова Єлізавета провели уроки у 2-Б класі. З яким інтузіазмом вони проводили уроки ! Разом з дітками співали, танцювали і отримали від другокласників подарунок – пісню. Дякуємо нашим учням-вчителям .

 

 

Батьківські збори “Родина, як єдиний організм. Як зберегти його здоровим .”

 

Для батьків 2 -Б класу психолог Кутова Ірина провела майстер-клас. Дала відповідь на запитання : ” Що таке здоров’я сім’ї ?”

 

 

 

 “Козацькому роду нема переводу “

 

Що би хто не звелів,

Що би хто не казав,

Я сьогодні таки 

Український козак .

 

Козаки 2-Б класу прийняли участь у спортивних змаганнях “Козькому роду нема переводу”, де показали свою витримку, кмітливість та взаємодію між собою.

 

 

Музей “Експериментаніум “

Незабутні враження залишила поїздка в музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Саме тут діти доторкнулися до науки власноруч, відчули себе справжніми фізиками, хіміками. Скільки цікавих дослідів провели, шукали відповіді на важкі запитання, долали лабіринти, робили дивовижні відкриття в різних галузях науки. Це  все – так цікаво !

 

Виставка ” Барви золотої осені”

«Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашому класі  творчих виставок,  конкурсів. На уроках мистецтва, трудового навчання учні  виготовляли осінні композиції. А разом з батьками підготували виставку «Дари золотої осені».  Кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава.

Із задоволенням відвідали класну  виставку й отримали чимало вражень від дитячих робіт вчителі  та батьки учнів.

ДОРОГІ ДІТИ ТА БАТЬКИ! 

У ШКОЛІ З 27 ЖОВТНЯ ПО 4 ЛИСТОПАДА  КАНІКУЛИ! 

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ДОТРИМУВАТИСЬ БЕЗПЕЧНОГО ВІДПОЧИНКУ ТА

КОРИСНО ПРОВЕСТИ ЧАС!

Пам’ятка учням на осінні канікули

 

Ідучи на канікули, ПАМ’ЯТАЙ:

– Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.

– Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.

– Про дотримання правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами (телевізором, праскою, холодильником) та газом.

– Про правила поведінки у місцях громадського перебування (під час екскурсій, культпоходів, зустрічей тощо).

– Про правила поведінки біля ліній електромереж, залізничного полотна, поблизу водоймищ, на воді та льоду, поряд із будівельними майданчиками, відкритими люками, біля відкритих вікон, на балконі, сходах тощо.

– Про правила користування і правила поведінки у ліфтах.

– Про правила користування гострими, колючими предметами, ліками, протипожежним, сільськогосподарським, будівельним та іншим інвентарем.

– Про необхідність мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці, відвідування туалету.

 

Категорично забороняється:

– чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;

– грати на проїжджій частині вулиці або поблизу неї;

– відходити далеко від будинку, в якому мешкаєш;

– обігрівати приміщення газом;

– розпалювати вогнище;

– лазити по деревах і дахах;

– грати із чужими тваринами;

– збирати незнайомі види грибів і ягід;

– пити сиру воду;

– самостійно виїжджати за місто, в ліс без супроводу дорослих (вчителів або батьків);

– вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей;

– перебувати на вулиці пізніше, ніж о 21.00.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ .

Увага!   Під час канікул  відповідальність

за життя

та здоров’я дітей несуть батьки!

 

 

 

Наші канікули

Канікули з користю! Час проводимо не марно! 30.10 2018р. відбувся майстер-клас «Знайомство з квілінгом», де діти познайомилися з цікавою методикою,дізналися багато цікавого та   виготовили   колективну  роботу

« Калина – символ України».

 

День української писемності й мови

 Українська мова — це барвиста, запашна, нев’януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час, кидаючи барвисту стрічку з давнини у майбутнє. Вона виткана і червоною калиною, і синім барвінком, і вишневим цвітом та запашною рутою-м’ятою.

 9 листопада  2 –Б   відзначив   День української писемності й мови.

До цього свята учні готувалися заздалегіть. Вони знайшли цікавий матеріал,  провели “Мовний листопад”. Читали улюблені вірші українських письменників. 

 

 

 

Тиждень Доброти та Толерантності

 

З 12 по 16 листопада шкільна родина 2-Б   відзначала Тиждень Доброти та Толерантності. Кожного дня на  учнів та їх батьків чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. Мета цього проекту познайомити молодших школярів з поняттям «толерантність», гуманізація стосунків між учнями, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.

Перший день. Понеділок. «Доброта, любов, повага».

В перший день тижня для учнів  було організовано перегляд мультфільмів про доброту. Діти не тільки уважно переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.

 

 

 

Другий день. Вівторок. «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає».

Діти   вивчали один одного,брали  інтерв’ю.

А потім дружно раділи першому снігу .

 

 

 

Третій день. Середа. «Планета толерантності» 

 

Всі учні створювали таку планету,де б кожному було добре та затишно. І ми її придумали! Це «Планета толерантності».

 

Четвертий день. Четвер.«Пізнаючи іншого, пізнаєш себе»

 

Діти працюючи  в групах,створили   свою композицію   « Осіннє дерево» , де кожна насінина – це  щось приємне – комплімент, побажання, добрі слова. 

 

П’ятий день. П’ятниця. «Завітала казка»

 

Батьки з дітками підготували казку, де герої вчили нас толерантності.Співпраця дорослих і дітей згуртовує колектив, надихає до творчості.

 

Протягом тижня в школі панували сміх та радощі. А на серці у вчителя стає тепліше, коли він бачить щиру радість в дитячих очах.

 

Дякую батькам, школярам  за чудові і креативні ідеї та підтримку ! Будьте толерантними!

 

 

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

 

 Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят – Нового року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

 

 22листопада   учні 2-б  класу зустрілися з казкою. Вони відвідали фабрику ялинкових прикрас в Клавдієво. Екскурсію проводив  – чарівний Ельф,  На очах дітей проста скляна трубка перетворювалася на дивовижну ялинкову прикрасу. Учні змогли на власні очі побачити процес виготовлення ялинкових прикрас, познайомитися з історією виникнення іграшки, У кожній новорічній кульці є частинка душі майстра, адже всі іграшки на фабриці розписуються власноруч.

 

Також на дітей чекали чотири цікаві кімнати: у першій зібрано новорічні кульки з усього світу, у другій  діти були у захваті від керамічних макетів невеличких містечок, які поринули серед краси та веселощів новорічних свят, у третій   милувалися новорічними кульками із зображеннями портретів видатних осіб нашої держави, копіями відомих картин.

 

Наприкінці екскурсії діти відвідали майстер – клас з розпису іграшки.

Тепер у кожного вдома ялинка буде прикрашена власноруч розписаною іграшкою!

 

 

 

 

 

 

Хай палає свіча… Хай палає

Поєднає нас вона в цей час.

Хай сьогодні спогади лунають.

Пам’ять чиста, світла і велична,

Пісня й слово хай єднає нас.

 

 

«Україна  пам`ятає»

До Дня пам`яті жертв Голодомору  шкільна  родина  2-Б  класу  провела урок-пам»яті «”Україна пам`ятає…” ..   Дітям донесли  інформацію про страшні події  1932-33 р.,про невинних діточок, які стали жертвами страшного голодомору. А  потім  учні   розповідали  про бережливе ставлення до хліба. Була проведена виховна година «Зернятко надії» , де кожна дитина створила свій « колосок-життя».Учні разом зі своїми родинами взяли участь у загальноукраїнській хвилині мовчання та долучилися до Всеукраїнської пам’ятної акції «Запали свічку», засвітивши у своїх помешканнях на підвіконні свічку чи лампадку.

 

 

 

 У нашій  школі  відбулися веселі та незвичайні спортивно-розважальні змагання , що вже стало традиційним щорічним спортивним дійством, яке поєднує в собі спорт,  розваги та здорову конкуренцію і є одним із найулюбленіших для дітей і дорослих.

 

Наш 2-Б клас представляли 2 команди: Райгородецький Денис  та  мама Крупиніна Катерина Вікторівна; Кравченко Володимир та тато Романюк Андрій Григорович.   Діти  разом з мамою ,татом  випробували  свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. «Найкращим  спортивним татом» став Романюк Андрій Григорович.

 Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім”я  Райгородецького Дениса.  Вітаємо наших переможців !!!