2-A

Поділитися!

2-А клас

Нас у класі 30. І всі ми дуже різні.
Дев’ятнадцять хлопців – юних козачат.
І одинадцять дуже привабливих дівчат.
Наш девіз: Рости, цвісти, дружити
                   І рідний край любити.
Класний керівник:  Шевчук Лариса Анатоліївна

 

21.09.  відвідали зоопарк «Дванадцять місяців»

 

 

29.09.  наша спортивна команда посіла 1 місце в веселій естафеті серед учнів початкових класів, яка проходила в рамках декади фізичної культури.
30.09. разом з батьками провели останню погожу суботу на природі. Нам було весело, цікаво і смачно. Рухливі ігри з батьками, яскравий бодіарт, запікання на багатті різних смаколиків. Чудовий вихідний!!!
13.10. до Дня Захисника України пройшов веселий конкурс «Козацькому роду нема переводу!»

 

21.10. вітаємо Жаркова Назарія за перемогу у змаганнях з дзю-до.

 

09.11. відмічаємо День української писемності.

ФОТО

14.11. У нас сьогодні свято Осені. Порадійте разом з нами її щедрості та яскравій красі!

 

28.11. Щиро вітаємо Болотського Варлама за отримане 2 місце у шкільному етапі математичного конкурсу «Кенгуру».

 

22 січня наші другокласники урочисто відзначили День Соборності України. Ми провели цікаву виховну годину «З Україною в серці», прийняли участь в загальношкільній акції «Живий ланцюг єднання».
Весело та яскраво пройшло свято Стрітення «Як Зима з Весною сперечалися» для другокласників на групі подовженого дня.
16 лютого у школі пройшов благодійний ярмарок до свята Масляної. Всі кошти підуть на лікування учня 7-А нашої школи.  Учні та батьки нашого класу були особливо активні та креативні. Дякуємо за чуйність та небайдужість. У цей день 2-А клас зібрали 870грн. Впевнені, що наша щира допомога підтримає Федорова Максима у боротьбі з хворобою.
23 лютого відбулося урочисте відкриття спортивного залу школи після довготривалого ремонту. В зв’язку з цією подією ми приймали участь у грі-змаганні «Веселі старти». Наша команда «Міцні горішки», яка складалася з дітей, батьків та вчителів,  гідно виступила в усіх конкурсах.

Обережно: ГРИП!

Обережно: бурульки!

15 березня в нашому класі пройшов урок «Книга вчить, як на світі жить». Школярі поділилися своїми враженнями від спілкування зі своїми улюбленими книжками та зробили подарунок шкільній бібліотеці.  А  під час канікул відвідали районну бібліотеку імені П. Буйка.
4 квітня провели веселе свято «Шкільна гуморина».  Для запрошених гостей виконали гуморески українських письменників та розповіли цікаві історії з нашого шкільного життя.
Наші учні із задоволенням брали участь у Великодньому майстер-класі з виготовлення писанок. А наші матусі ділилися своїми вміннями.
Щоб наша школа була ще гарніша, ми  благоустроювали внутрішній двір. Саджали квіти та прибирали.
Безпека нашого життя дуже важлива. Тому ми вивчаємо правила ОБЖД на уроках та в позаурочний час.
5 травня у школі відбулися змагання «Спортивна родина». Ми з радістю вболівали за представників нашого класу. Родини Алексенко Каміли, Болотського Варлама, Кравченка Тимура дуже гідно змагалися. А Тимур із татом навіть посіли ІІІ місце у нелегкій боротьбі. Вітаємо!
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
23 травня наша класна родина відвідала музей Води.
Незабутні враження від екскурсії.