3-Б

Поділитися!

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ 3-Б КЛАСУ             

no images were found

 

 

 

Основні правила проекту:

 • дитина може бути успішною і має бути успішною у школі;
 • дитині має бути цікаво на уроках;
 • дитині має бути комфортно в класі.

     Класний керівник:

 Берегова Світлана Іванівна 

Наш девіз: 

У нас немає « ТИ» ,
У нас немає «Я» .
Ми – єдиний клас,
Ми – одна сім’я!

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок –    Нас  закликає до навчання.

                Ми поспішаєм на урок,                                І йдемо у світ пізнання.           

 

         ЗНАЙОМТЕСЬ – МІЙ 2 –Б КЛАС!!!

    Ранок. Ось і настав звичайний день!Всі поспішають у своїх справах, а я йду до школи у свій 2 – Б клас.  Мій клас- це маленька  сім’я, у якої радощі і невдачі-навпіл. Це колектив шукачів , які прагнуть до всього нового. Впевнена, що сьогоднішній день буде цікавим і насиченим незвичайними подіями! Адже, мої учні – творчі, креативні,життєрадісні, кмітливі, добрі, працьовиті. Кажуть, що шумні, але це не так! Просто у мене їх 28 і всі дуже різні, у кожного свій характер, звички, смаки.Мій 2-Б клас – це не просто клас однокласників. Це клас друзів!Мені,як класному керівникові, дуже б хотілося , щоб їхня дружба пройшла через роки. А коли закінчать початкову школу у нашому закладі, то не забували одне одного.
Ну,а зараз, новий день і нові пригоди у моєму найріднішому класі.

 

                                                                                                                                     

Проект « Україна єднає дитячі серця»

 

                   

3 вересня  в 2-б класі  стартував проект « Україна єднає дитячі серця» .Діти читали вірші ,співали  пісні про Україну, танцювали ,змагалися в конкурсі «Моя Батьківщина».Кожен учень показав свої знання,творчість.А найголовніше – відчув себе патріотом  своєї  Вітчизни.

 

 

День  іменинника

День народження – свято, якого чекають всі,  особливо діти.Це одне з найулюбленіших свят дитинства.Наша шкільна родина святкувала день літніх іменинників.Цей день був сповнений радістю,усмішками.Лунали щирі вітання від друзів.Усі присутні отримали гарний настрій,а іменинники  –   подарунки.

 

 

 

Наші вмілі рученята

Люблять гарно працювать

17 вересня ми  побували на день відкритих дверей в  СЮТ. Діти приймали активну участь в майстер-класах.Всі отримали велике задоволення .

 

 

Екскурсія в музей Пирогово

Ми  з класом  відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України. Це казка під відкритим небом.Діти побачили сутність українського народу,який віками створював культуру,традицію,пісню.В рамка проекту діти вивчали побут та традиції українського народу,насолоджувалися справжніми  народними  піснями, познайомилися з стародавніми музичними інструментами. Екскурсіія залишила незабутні враження.

 

 

Виховна година  ” Я вірю в силу Доброти “

 

3 жовтня в 2-Б класі відбулася виховна година “Я вірю в силу Доброти “. Діти відправилися у подорож до країни Доброти. Вони довели, що у їхніх серцях проростають лише насіннини чарівних квітів доброти. Протягом дня проходила акція “Добро починається з тебе”. Кожен учень дарував іграшку своєму однокласнику. Діти створили “Дерево Доброти”.

 

 

День вчителя 

 

Самоврядування школи зробило чудовий подарунок до дня вчителя. Учні 5-Б класу : Кабанець Владислав, Полосіна Анастасія, Щербина Аліна, Зикова Анастасія та Сушкова Єлізавета провели уроки у 2-Б класі. З яким інтузіазмом вони проводили уроки ! Разом з дітками співали, танцювали і отримали від другокласників подарунок – пісню. Дякуємо нашим учням-вчителям .

 

 

Батьківські збори “Родина, як єдиний організм. Як зберегти його здоровим .”

 

Для батьків 2 -Б класу психолог Кутова Ірина провела майстер-клас. Дала відповідь на запитання : ” Що таке здоров’я сім’ї ?”

 

 

 

 “Козацькому роду нема переводу “

 

Що би хто не звелів,

Що би хто не казав,

Я сьогодні таки 

Український козак .

 

Козаки 2-Б класу прийняли участь у спортивних змаганнях “Козькому роду нема переводу”, де показали свою витримку, кмітливість та взаємодію між собою.

 

 

Музей “Експериментаніум “

Незабутні враження залишила поїздка в музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Саме тут діти доторкнулися до науки власноруч, відчули себе справжніми фізиками, хіміками. Скільки цікавих дослідів провели, шукали відповіді на важкі запитання, долали лабіринти, робили дивовижні відкриття в різних галузях науки. Це  все – так цікаво !

 

Виставка ” Барви золотої осені”

«Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашому класі  творчих виставок,  конкурсів. На уроках мистецтва, трудового навчання учні  виготовляли осінні композиції. А разом з батьками підготували виставку «Дари золотої осені».  Кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава.

Із задоволенням відвідали класну  виставку й отримали чимало вражень від дитячих робіт вчителі  та батьки учнів.

ДОРОГІ ДІТИ ТА БАТЬКИ! 

У ШКОЛІ З 27 ЖОВТНЯ ПО 4 ЛИСТОПАДА  КАНІКУЛИ! 

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ДОТРИМУВАТИСЬ БЕЗПЕЧНОГО ВІДПОЧИНКУ ТА

КОРИСНО ПРОВЕСТИ ЧАС!

Пам’ятка учням на осінні канікули

 

Ідучи на канікули, ПАМ’ЯТАЙ:

– Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.

– Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.

– Про дотримання правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами (телевізором, праскою, холодильником) та газом.

– Про правила поведінки у місцях громадського перебування (під час екскурсій, культпоходів, зустрічей тощо).

– Про правила поведінки біля ліній електромереж, залізничного полотна, поблизу водоймищ, на воді та льоду, поряд із будівельними майданчиками, відкритими люками, біля відкритих вікон, на балконі, сходах тощо.

– Про правила користування і правила поведінки у ліфтах.

– Про правила користування гострими, колючими предметами, ліками, протипожежним, сільськогосподарським, будівельним та іншим інвентарем.

– Про необхідність мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці, відвідування туалету.

 

Категорично забороняється:

– чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;

– грати на проїжджій частині вулиці або поблизу неї;

– відходити далеко від будинку, в якому мешкаєш;

– обігрівати приміщення газом;

– розпалювати вогнище;

– лазити по деревах і дахах;

– грати із чужими тваринами;

– збирати незнайомі види грибів і ягід;

– пити сиру воду;

– самостійно виїжджати за місто, в ліс без супроводу дорослих (вчителів або батьків);

– вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей;

– перебувати на вулиці пізніше, ніж о 21.00.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ .

Увага!   Під час канікул  відповідальність

за життя

та здоров’я дітей несуть батьки!

 

 

 

Наші канікули

Канікули з користю! Час проводимо не марно! 30.10 2018р. відбувся майстер-клас «Знайомство з квілінгом», де діти познайомилися з цікавою методикою,дізналися багато цікавого та   виготовили   колективну  роботу

« Калина – символ України».

 

День української писемності й мови

 Українська мова — це барвиста, запашна, нев’януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час, кидаючи барвисту стрічку з давнини у майбутнє. Вона виткана і червоною калиною, і синім барвінком, і вишневим цвітом та запашною рутою-м’ятою.

 9 листопада  2 –Б   відзначив   День української писемності й мови.

До цього свята учні готувалися заздалегіть. Вони знайшли цікавий матеріал,  провели “Мовний листопад”. Читали улюблені вірші українських письменників. 

 

 

 

Тиждень Доброти та Толерантності

 

З 12 по 16 листопада шкільна родина 2-Б   відзначала Тиждень Доброти та Толерантності. Кожного дня на  учнів та їх батьків чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. Мета цього проекту познайомити молодших школярів з поняттям «толерантність», гуманізація стосунків між учнями, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.

Перший день. Понеділок. «Доброта, любов, повага».

В перший день тижня для учнів  було організовано перегляд мультфільмів про доброту. Діти не тільки уважно переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.

 

 

 

Другий день. Вівторок. «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає».

Діти   вивчали один одного,брали  інтерв’ю.

А потім дружно раділи першому снігу .

 

 

 

Третій день. Середа. «Планета толерантності» 

 

Всі учні створювали таку планету,де б кожному було добре та затишно. І ми її придумали! Це «Планета толерантності».

 

Четвертий день. Четвер.«Пізнаючи іншого, пізнаєш себе»

 

Діти працюючи  в групах,створили   свою композицію   « Осіннє дерево» , де кожна насінина – це  щось приємне – комплімент, побажання, добрі слова. 

 

П’ятий день. П’ятниця. «Завітала казка»

 

Батьки з дітками підготували казку, де герої вчили нас толерантності.Співпраця дорослих і дітей згуртовує колектив, надихає до творчості.

 

Протягом тижня в школі панували сміх та радощі. А на серці у вчителя стає тепліше, коли він бачить щиру радість в дитячих очах.

 

Дякую батькам, школярам  за чудові і креативні ідеї та підтримку ! Будьте толерантними!

 

 

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

 

 Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят – Нового року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

 

 22листопада   учні 2-б  класу зустрілися з казкою. Вони відвідали фабрику ялинкових прикрас в Клавдієво. Екскурсію проводив  – чарівний Ельф,  На очах дітей проста скляна трубка перетворювалася на дивовижну ялинкову прикрасу. Учні змогли на власні очі побачити процес виготовлення ялинкових прикрас, познайомитися з історією виникнення іграшки, У кожній новорічній кульці є частинка душі майстра, адже всі іграшки на фабриці розписуються власноруч.

 

Також на дітей чекали чотири цікаві кімнати: у першій зібрано новорічні кульки з усього світу, у другій  діти були у захваті від керамічних макетів невеличких містечок, які поринули серед краси та веселощів новорічних свят, у третій   милувалися новорічними кульками із зображеннями портретів видатних осіб нашої держави, копіями відомих картин.

 

Наприкінці екскурсії діти відвідали майстер – клас з розпису іграшки.

Тепер у кожного вдома ялинка буде прикрашена власноруч розписаною іграшкою!

 

 

 

 

 

 

Хай палає свіча… Хай палає

Поєднає нас вона в цей час.

Хай сьогодні спогади лунають.

Пам’ять чиста, світла і велична,

Пісня й слово хай єднає нас.

 

 

«Україна  пам`ятає»

До Дня пам`яті жертв Голодомору  шкільна  родина  2-Б  класу  провела урок-пам»яті «”Україна пам`ятає…” ..   Дітям донесли  інформацію про страшні події  1932-33 р.,про невинних діточок, які стали жертвами страшного голодомору. А  потім  учні   розповідали  про бережливе ставлення до хліба. Була проведена виховна година «Зернятко надії» , де кожна дитина створила свій « колосок-життя».Учні разом зі своїми родинами взяли участь у загальноукраїнській хвилині мовчання та долучилися до Всеукраїнської пам’ятної акції «Запали свічку», засвітивши у своїх помешканнях на підвіконні свічку чи лампадку.

 

 

 

 У нашій  школі  відбулися веселі та незвичайні спортивно-розважальні змагання , що вже стало традиційним щорічним спортивним дійством, яке поєднує в собі спорт,  розваги та здорову конкуренцію і є одним із найулюбленіших для дітей і дорослих.

 

Наш 2-Б клас представляли 2 команди: Райгородецький Денис  та  мама Крупиніна Катерина Вікторівна; Кравченко Володимир та тато Романюк Андрій Григорович.   Діти  разом з мамою ,татом  випробували  свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. «Найкращим  спортивним татом» став Романюк Андрій Григорович.

 Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім”я  Райгородецького Дениса.  Вітаємо наших переможців !!!

 

Свято « Ми – діти твої, Україно»

14 грудня  учні 2-б  та 4-а  класу провели   свято   «Ми – діти твої,Україно»,  на якому продемонстрували любов до рідного краю, до Батьківщини, традицій українців, до народної творчості, а нашу рідну Україну вбрали у віночок.

 Музичною  композицією  « Ми не хочемо війни»  діти звернулися до  дорослих словами: 

Люди – невже ми , діти , не маємо права подорослішати без війни . щоб не чути пострілів та вибухів. Ви дорослі …і не завжди розумієте нас, а у нас не завжди хватає слів сказати те , що ми думаємо чи відчуваємо своїми маленькими сердцями. Але загляньте в наші очі – там немає ні зла ні ненависті. Ми любимо вас , щоб ви не накоїли. Тож любіть так само і нас…Ми маємо право рости без війни!!! “

Щиро дякуємо за допомогу Береговому М.В. і Тітовій О.В. Майстерність цих вчителів розкриває таланти наших дітей.

 

 

19 грудня батьки 2-б класу влаштували для дітей подарунок : провели майстер-клас з розпису новорічних пряників.

Діти вчилися  прикрашати та розфарбовувати пряники різнокольоровою глазур’ю. Батьки допомогли школярам поринути в атмосферу  творчості, доброзичливості,взаємодопомоги й відчути задоволення від успішної роботи в команді.

Майстер-клас всім  дуже сподобався .

 

 

Новорічні свята – чарівні.

 

У переддень Нового року, 20 грудня ,в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.    Гарним настроєм, радістю,   відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні  зустрічатимуть   новий 2019  рік.

 

 

         Новий рік – найулюбленіше свято!

 

Напевно, кожна дитина найбільше чекає Новорічні свята – це найкращі дні року! Сяюча вогнями ялинка, шарудливі спіралі мішури, різнокольорові коробочки подарунків і, зрозуміло, довгоочікувані новорічні канікули.

 21 грудня у шкільній родині 2-Б класу пройшло новорічне свято. Протягом всього свята учні грали в цікаві інтерактивні ігри, брали активну участь у конкурсах танцювали незвичні танці, водили хоровод , відгадували загадки, співали улюблені новорічні пісні.

Вітаємо всіх з новорічними святами

та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній рік принесе щастя,

добробут та злагоду в родини.

 

 

 

 

          Ура!   Зимові  канікули!

 

 

      Пам’ятка для учнів та батьків на період зимових канікул

 • Зробимо життя безпечним!


  Пам’ятка “Безпечні зимові канікули”.

  Розпочинаються зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!

  Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.

  • Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
  Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі. 
  • Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
  • На льоду краще мати при собі знаряддя безпеки (лижі, мотузку, палицю).
  • Обходь місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.
  • Переходь річку тільки у встановлених місцях, товщина льоду має бути не менше за 15 – 20 см.
  • Катайся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цього місцях.
  • Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.

            Обережно: бурульки!

  • Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі — сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах.
  • Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів. 
  • Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху. 
  • У жодному разі не заходь за спеціальні огорожі поблизу будинків або дерев.
  Правила поведінки під час ожеледиці.
  • Ходи не поспішаючи, ноги злегка розслаб у колінах, ступай на всю підошву. Руки мають бути вільні. Пам’ятай, що поспіх збільшує небезпеку під час ожеледиці, тому виходь із будинку заздалегідь. 
  • У разі порушення рівноваги швидко присядь — це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
  • Падай із мінімальною шкодою для свого здоров’я. Відразу присядь, щоб знизити висоту. У момент падіння зберись, напруж м’язи, а доторкнувшись до землі, обов’язково перекотися — удар, спрямований на тебе, зменшиться. 
  • Не тримай руки в кишенях: це збільшує можливість не тільки падіння, а й важких травм, особливо переломів.
  • Обходь люки: як правило, вони покриті льодом. Крім того, люки можуть бути погано закріплені, що збільшує ризик травмування.
  • Ідучи тротуаром, не проходь близько до проїжджої частини дороги. Це небезпечно, адже є ризик підсковзнутися і впасти під колеса автомобіля, що проїжджає.
  • Не перебігай проїжджу частину дороги під час снігопаду та ожеледиці. Пам’ятай, що через ожеледицю значно збільшаться відстань гальмівного шляху. 
  • Якщо ти впадеш і через деякий час відчуєш біль у голові й суглобах, нудоту — терміново звернися до лікаря.

  Правила пожежної безпеки під час святкування Нового року.

  Щоб свято не затьмарилось пожежею, необхідно дотримуватись таких правил.
  • Ялинка має стояти на стійкій основі.
  • При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок, іскріння) слід одразу її вимкнути.
  • Не можна прикрашати ялинку целулоїдними іграшками.
  ОБЕРЕЖНО! Піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети!
  • Дітям забороняється використовувати піротехнічні засоби!
  • Купувати піротехнічні засоби слід лише у спеціалізованих магазинах і тільки разом із дорослими.
  • Використовувати ці вироби можна лише на відкритих майданчиках і тільки дорослим.
  • Пам’ятай! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.

      Правила протипожежної безпеки.

  • Не грайся із сірниками та запальничками.
  • Не запалюй свічки та бенгальські вогні без нагляду.
  • Не залишай іграшки, книжки, одяг біля увімкнених обігрівачів.
  • Не суши речі над газовою плитою.
  • Не пали багать у сараях, підвалах, на горищах.
  • Не вмикай багато електроприладів одночасно: електромережа може згоріти.
  • Обов’язково вимикай електроприлади, коли виходиш із дому. Не тягни за дріт руками, обережно вийми штепсель із розетки.
  • На дачі або в селі не відкривай грубку: від маленької вуглинки, що випаде з неї, може статися пожежа.
   

 

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Державне свято День Соборності України учні 2-Б  відзначили урочисто та патріотично. На першому уроці провели  виховну  годину на тему «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». А щоб підкреслити  значення  свята, діти одягнулися  у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». Тримаючи  стрічки кольорів державного прапору  створили нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

 

 

Інтелект на висоті – урок “Еврика”

 

Проект «Наш дім – Сонячна система»

4 лютого  у 2 –Б класі  відбувся захист проектів з
« Людина і світ» на тему «Наш дім – Сонячна система» . Виконуючи даний проект учні мали показати власне бачення Сонячної системи в довільній формі та доповнити інформацією, використовуючи   додаткові джерела. Учні відповідально поставились до завдання та готувались протягом кількох тижнів. Приємно порадувало те, що результати були представлені у різних формах – колаж, мультимедійна презентація, буклет, моделі з різних матеріалів.Кожен учень презентував свою роботу,знайомив  детальніше з однією із зоряних систем — Сонячною, адже саме до неї належить наша Земля та знайшли відповіді на запитання, які їх цікавили. 
 

 

Акція

«Допоможемо птахам взимку»
 
Для того, щоб слухати  щебетання птахів навесні, потрібно дбати про них взимку, адже  зима – один з найскладніших періодів у житті птахів.
Тому, кожного року учні 2 -Б класу долучаються до участі в акції “Допоможемо птахам взимку ” .Проведено ряд заходів з залучення дітей до практичних дій з природоохоронної діяльності.
   Перегляд презентації «Птахи взимку»
    Конкурс малюнків «Допоможи птахам взимку», «Птахи нашого краю»
    Конкурс годівничок «Годівничку я зроблю і пташині поможу»

   

 

День Святого Валентина

До  Дня Святого Валентина  учні  2-Б класу провели конкурс на кращу листівку-валентинку.  Діти створювали  своє серце – « Серце добра» .Протягом дня працювала святкова пошта.

 

14 лютого — Міжнародний день дарування книг

В  цей день  учні 2 –Б класу  презентували свої улюблені  книжки. А потім долучитись до участі в акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Приємно відзначити, що багато дітей  зробили  подарунок бібліотеці, зробили щиро та від душі. Тож нові цікаві книжки незабаром поповнять фонд нашої бібліотеки.

 

 

Тиждень початкової школи

В рамках тижня початкових класів   2-Б клас організував і провів  виставку  робіт на тему    « Сонячна система». Були представлені найкращі роботи  учнів.    Діти   активно приймали участь у  дослідницьких  експериментах   та  в музичній   ранковій   зустрічі.

 

Свято “Масляна”

Масляну в 2- Б  святкували,

Люту зиму проводжали, весну зустрічали.

Були танці, були співи

Та й млинці усім на диво.

Школярі дізналися про походження, звичаї та традиції свята. А ще, стали учасниками розваг та конкурсів. Кульмінацією свята став момент, коли всі учні взялися за руки і попросили один в одного пробачення.

А найцікавішим і «найсмачнішим» моментом було частування млинцям.

 

Свято весни

Весна… Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття.

З першими теплими подихами весни приходить до наc  і жіноче свято.           

 Із першим святом  весни  привітали хлопчики 2 –Б класу своїх чарівних дівчаток .

 

 

Шевченкові дні у 2-Б класі

Зростають діти, наче квіти і знають всі, всі як один,

Що в березні родився геній, поет – Вкраїни славний син.

Ранок святкового дня розпочався усним журналом «Шевченківське слово»

Діти читали вірші Т.Г.Шевченка.

«Піснею до серця, серцем до народу» слухали  вірші Т.Г.Шевченка покладені на музику, переглядали  фільми про життя та творчість поета .

 

 

 

Цікаві канікули

 

На весняних канікулах учні 2-Б відвідала цікавий  музей  фотоілюзій. Діти побували на обкладинці журналу Форбс, рятувались від акули, тікали від виверження вулкану, відчули левітацію .Тут кожен знайшов  щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші для

 

людства теми.

 

 

Наші перерви

Шкільна родина 2-Б класу  проводить   цікаві. креативні  перерви.Кожен  знаходить  заняття  за інтересами : досліджуємо, фантазуємо,змагаємося.

 

 

 

День відкритих дверей

4  квітня у школі  відбувся День відкритих дверей .Учні 2 Б класу активно приймали участь  у театральному дійстві . Кожен   вкладав часточку своєї душі, дарував гостям позитивні емоції. 

 

День цивільного захисту

                                                                                     

15 квітня у школі пройшов День цивільного захисту.  У 2-Б класі  був проведений єдиний урок з правил безпеки  на тему «Надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих .» Учні вчилися правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях   для захисту свого здоров’я   та життя. Діти практично відпрацювали прийоми користування  засобами  індивідуального захисту.

 

 

 Акція «Квітуче подвір’я»

 

Учні 2 –Б  за спонсорської підтримки своїх батьків, зробили затишним подвір’я нашої школи.  Працюючи над виховним проектом «Неси добро у світ природи», практичною частиною якого стала акція «Квітуче подвір’я».  Діти  посадили біля школи  кущі троянд  та інші весняні квіти . Вони дарують нам красу, це частинка всієї живої зеленої природи .Дуже приємно, що учні нашої школи хочуть бачити шкільне подвір’я гарним, зеленим, з      яскравими, духмяними квітами на квітниках. 

 

 

Виставка тварин

Людяність вимірюється не тільки тим, як ми ставимось до  інших людей, а й нашим ставленням до тварин.

 

Учні 2 –Б класу  відповідально віднеслися до виставки домашніх улюбленців. Тут можна було зустріти, як ексклюзивних равликів ,так і різноманітні породи родини котячих і собачих,представників родини гризунів  й інших тваринок, які гордо і грайливо позували для допитливих школярів.

 

 

 

Великдень

Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, наша шкільна родина 2- Б класу готувалася заздалегідь: власноруч виготовляла писанки, кошики та малюнки на великодню тематику. Батьки проводили майстер-класи. Діти в цікавій  формі дізналися про історію виникнення цього свята,про традиції його святкування.Ми разом створили  Великоднє деревце,яке оздобили писанками виготовленими власноруч.

 

 

Нестандартні уроки в “ Інтелект України»

 Наші нестандартні уроки  підвищують   рівень знань та викликають  у школярів інтерес до навчання.