4-A

Поділитися!


4 – А КЛАС

   

 

 

 

 

 

 

 

Класний керівник:

Крикун Наталія Петрівна

 

Наше кредо:

Дружба для малят – найвище всього.

Один за всіх – і всі за одного.

В нас є янгол-охоронець,

Справжній вірний помічник.

Ви спитаєте нас – хто він?

Це наш класний керівник.

Знову дзвінок кличе в клас

Теплого вересневого ранку знову радо зустрілися після літніх канікул. Тепер вже ми – четвертокласники!

Щоранку весело юрбою
Заходимо у світлий клас.
І гарний настрій із собою
Завжди у  кожного із нас. 
Ми один одного шануємо,
 Бо ми ж одна сім’я.
Підтримуємо і цінуємо.
У нас у класі двадцять вісім «Я».

День іменинника

Вже стало доброю традицією на початку навчального року вітати літніх іменинників нашого класу. Діти самостійно підготували цікаві розваги для винуватців свята. Танці, конкурси, ігри не залишили нікого байдужим.
Із Днем народження вітаємо! 
Добра і радощів бажаємо, 
Здоров’я на усі літа, 
Хай в серці квітне доброта. 
Хай в небі сонце ніжно сяє, 
Веселка барвами заграє, 
Щебечуть солов’ї грайливо 
На життя довге й щасливе!

Урок фінансової грамотності

Вже третій рік учні нашого класу з цікавістю вивчають предмет “Фінансова грамотність”. На цих уроках діти розширюють знання, отримані у другому-третьому класах, узагальнюють отриману інформацію набуттям практичних навичок відповідно до віку школяра 9 – 10 років. 

Рятуємось від осіннього дощу

Водить осінь хороводи
То із листя, то з дощів.
На прогулянку виходять
Парасолі і плащі.

І прийшли тоді до згоди
Парасолі і плащі,
Що найбільша насолода –
Це коли ідуть дощі.

На уроці трудового навчання вирішили рятуватись від холодного осіннього дощику: переглянули відео про кумедну дітвору під парасольками, послухали пісні про дощик і, звичайно ж, зробили аплікації “Веселі парасольки”.

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов. На уроці англійської мови (вчитель Поршнєва Т. М.) діти ділились знаннями про Євросоюз, про важливість вивчення іноземних мов, про дружні стосунки між країнами Європи.

Зустріч з письменницею

Сьогодні районна дитяча бібліотека імені П. Буйка гостинно прийняла нас у стінах свого закладу. Черговий раз ми поринули у світ захоплюючого читання. Цей візит був особливим, адже ми зустрілися з головним редактором журналу “Вигадуй, думай, грай” і водночас письменницею Оксаною Давидовою. Вона познайомила зі своїм журналом, презентувала його. Найбільше вражень було від спільного читання оповідань письменниці.

Золота осінь

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться: все довкола
Стало різнокольоровим!

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Напередодні свята вчителів до нашого класу завітали учні 9 – А класу (класний керівник Гудим В. М.), які провели цікаві уроки читання, математики та трудового навчання. Намагаючись втілитися в роль справжніх вчителів, дев′ятикласники підготували цікаву вікторину, вчили розв′язувати приклади та робили разом з четвертокласниками кумедних павучків. А ми вітаємо всіх педагогів школи з професійним святом!

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.
Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

Зустріч з інспекторами поліції

10 жовтня до нашої школи черговий раз завітали працівники Національної поліції України. Цього разу побували в 4 – А класі. Під час зустрічі розповіли про булінг та кібербулінг, ознайомили з правилами поведінки в громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами поводження в Інтернеті, звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Щиро вдячні гостям за співпрацю та високий професіоналізм.

День захисника України 

День українського козацтва

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. В 4 – А класі була проведена година спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких  учні познайомилися

з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Дівчатка підготували привітання, конкурси та неочікувані сюрпризи для майбутніх захисників.

Урок-екскурсія з природознавства “Визначення сторін горизонту за допомогою місцевих ознак та компаса”

Сьогодні урок природознавства у нас розпочався на шкільному подвір′ї. Спочатку визначали сторони горизонту за Сонцем, мохом, гілками дерев, річними кільцями, а потім вчилися користуватися компасом. Після цього отримали маршрутний лист, в якому було вказано відстань та напрям руху. Всі чітко виконували вказівки, написані в листі, і швидко дійшли до місця призначення, де нас чекав сюрприз: лист вчителя з відмінною оцінкою нашої роботи на уроці. Сторони горизонту вивчено!

Урок основ здоров′я “Корисна їжа”

Вичаючи тему “Корисна та шкідлива їжа”, виникла ідея, чому б не приготувати самостійно і скуштувати страву, до складу якої входять лише корисні продукти? Діти поділилися на групи, розподілили між собою обов′язки, підготували необхідні продукти. На уроці приготували корисні страви, кожна група придумала їм назву, презентувала її, а потім – дегустувала. Вийшов справжній “МайстерШеф”.

Вітаємо з перемогою

23 жовтня проходив конкурс з української мови імені  П. Яцика (І етеп). Фірсова Дарина зайняла І місце в конкурсі, а Дзюба Ангеліна та Куреганова Вероніка – ІІ місце. Так тримати, дівчатка!

 

Осінні канікули

Правила поведінки

Гляньте, осінь під вікнами ходить,
Щиро золото всім роздає.
Вітер пісню веселу заводить,
Павучок павутинку снує.
Осінь нас на вірші надихає —
Стільки в неї щедрот і краси!
Фарбу щиро свою розливає
На поля, на луги, на ліси.
І така вона гарна, мінлива,
І така неповторна весь час…
То весела, то тиха, журлива,
Але завжди захоплює нас.

Вітаємо з перемогою

6 листопада проходив перший етап олімпіади з інформатики (вчитель: Навроцька І. С.). Учні нашого класу були активними учасниками. Зайняли призові місця: Бабатенко Назар, Хотянець Павло, Розметова Каміла та Борискін Ілля. Учасником другого (районного) етапу буде Бабатенко Назар. Вітаємо всіх! А Назару бажаємо успіхів та перемоги!

 

Година спілкування

“У кого рідна мова, у того й душа здорова!” 

9 листопада, в День української писемності та мови, знайомились із виникненням писемності. Використовуючи різні джерела і власний досвід та знання, доводили, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб.

Синів і дочок багатьох народів

Я зустрічав, які перетинали

Гірські й морські кордони і, на подив,

Багато бачили, багато знали.

Я їх питав із щирою душею:

– Яку ви любите найбільше мову? – 

І всі відповідали: – Ту, що нею

Співала мати колискову. 

В гостях у Світлофора – моргайлика 

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху на уроці трудового навчання повторили правила переходу вулиць та зробили аплікацію “Світлофор-моргайлик”.

 Як переходиш вулицю, на розі зупинись. 
І перш за все уважно на мене подивись. 
Я шлях вкажу надійний, де небезпек нема. 
Трикольорове око я маю недарма. 

Три світла в світлофора є, 
І кожне з них наказ дає: 
Червоне світло каже: «Стій!» 
Жовте: « Ще не можна!» 
Зелене каже: «Йди мерщій!» 
Слухайтеся ж кожний!

Вивчаємо англійську мову 

На уроках англійської мови завжди цікаво : вчимося читати, правильно вимовляючи звуки в словах, пишемо, перекладаємо тексти, вивчаємо вірші, складаємо речення.  А особливо  подобається співати пісні англійською мовою разом із Тетяною Миколаївною Поршнєвою! 

November

No sunshine, lots of rain,

No warm days, snow again

No bugs or bees,

No leaves on trees.

You must remember

This is Nоvember!

Вивчення творчості Ліни Костенко

За вікном – осінь. Краса осінньої природи надихала поетів. За допомогою художнього слова вони яскраво і точно передають образи осені-чарівниці. На уроці літературного читання вивчали твори  талановитої української поетеси Ліни Костенко, яка багато писала для дітей. Серед них вірші «Красива осінь вишиває клени», «Осінь, ось вона, осінь», «Осінній день». Діти з великим задоволенням читали поезії напам′ять; розділившись на групи за кольорами осені, виконували творчі завдання: малювали ілюстрації до творів, складали казку «Осіннє свято», а також спробували себе в ролі поетів – склали вірш. Кожна група презентувала свою роботу.

День Подяки

“Вік живи – вік учись! “- каже народна мудрість. Вивчаємо англійську мову не лише на уроках, а й відвідуючи гурток, який проводить Поршнєва Тетяна Миколаївна. Сьогодні знайомилися зі звичаями та традиціями святкування ДНЯ ПОДЯКИ.  

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Наближаються новорічні свята. Всі очікують якогось дива. А ми сьогодні потрапили в Країну Див на фабриці ялинкових прикрас, де нас радо зустрів Ельф, розповів історію створення новорічної кульки, провів у цехи, де ми побачили, як вона народжується, сріблиться і майстерно розписується. Ельф познайомив з експонатами музею іграшок, які були привезені з різних країн. А ще ми стали справжніми художниками. Під час проведення майстер-класу власноруч розписали кулю із символом прийдешнього року. Вірте в диво, і нехай воно обов′язково  здійсниться!

День пам’яті жертв Голодомору 

Щороку в четверту суботу листопада  українці вшановують пам’ять жертв Голодомору, запалюючи свічку. Сьогодні наша шкільна родина дізналася, що під час Голодомору люди помирали  тому, що у них насильно було відібрано всі запаси їжі, що офіційно вшановувати пам’ять жертв почали в Канаді  у 1986 році і придумали символ – паперову незабудку. Ми теж виготовили незабудки в знак пам’яті про загиблих!

Відкритий урок

28.11.2018 р. відбувся відкритий урок з української мови “Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Спостереження за роллю прикметників у мовленні”. Учні виступили в ролі журналістів дитячого журналу “Пізнайко”.На уроці  редагували тексти, підбирали влучні прикметники для опису предметів, узагальнювали знання з теми за допомогою тестів. 

То українська лагідна душа

Так словом рідним молиться й співає,

Красу земну – у мові залиша:

Прикметник всі ознаки називає.

Зимовий настрій

За вікном кружляють сніжинки, запрошують в гості чарівницю-зиму. Ось уже і вся земля вкрилась теплою пуховою ковдрою. А для нас зима – це новорічні свята. Ще цілий місяць чекати Нового року. Та ми вирішили створити вже зараз собі святковий настрій: адже колективна робота – це завжди весело. Ось така ялиночка вийшла!

Посадили ми ялинку у дворі, 
Підросла вона на радість дітворі, 
Простягає нам засніжені гілки:
— Будем разом святкувати, малюки!

Цікаві уроки англійської мови

У сучасних умовах англійська мова розглядається як засіб спілкування і залучення до культури іншого народу. Особлива увага приділяється вивченню мови в початкових класах. І ми вчимо англійську із задоволенням, адже Поршнєва Т. М. проводить уроки дуже цікаво, використовуючи в своїй роботі різні форми та методи викладання.

Готуємось до новорічних свят

Іграшки так хвилювались:
 “Ми на ялинку зачекались.
Її так хочем прикрашати
І з Новим Роком всіх вітати”.
Чути гомін, радість, сміх,
Ось нарешті випав сніг.
Білим хутром земля вкрилась,

Ялинка і в нашому класі з’явилась.

Дружною шкільною родиною прикрасили клас, прибрали ялиночку. А також кожен з нас написав листа Діду Морозу.

Правила безпеки у зимовий період

Дорогі друзі!

Всі ви добре знаєте, що зима – це не лише довгоочікувані зимові свята, зимові розваги, але й період,  коли погодні умови погіршуються і збільшується небезпека травмування. Щоб убезпечити себе, необхідно дотримуватись певних правил безпеки. Тож давайте згадаємо про всі складнощі зимового періоду та запам’ятаємо правила і рекомендації, яких необхідно дотримуватись, щоб не заподіяти шкоди власному здоров’ю. 

Поради шкільної медсестри

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності на заняття завітала шкільна медична сестра Загородня Лілія Борисівна, яка нагадала учням про правила поведінки в зимовий період. 

Відкритий західМИ   ДІТИ   ТВОЇ  , УКРАЇНО !

“Не дивіться на Україну, як на країну своїх батьків. Дивіться на неї, як на країну своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…” (Святослав Вакарчук)

14 грудня учні 4 – А та 2 – Б класів провели  патріотичне свято “Ми діти твої, Україно!”       Метою заходу було закріпити знання учнів про Україну, її символи, розширити і поглибити поняття про те, що «Я – творець майбутнього України»; розвивати кругозір дітей, формувати громадські якості, людяність; виховувати любов і повагу до Батьківщини – України, її символів, традицій, обрядів. Цей захід  – подарунок рідним до новорічних свят і своєрідний заклик маленьких школярів до миру в нашій країні. 

 

     Мир на землі — це  затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ!

 

Так миру хочу… Дуже хочу миру!

Бо має сенс лише тоді життя.

Як відчуваєш щастя, радість щиру

І йдеш у світле, мирне майбуття.

 

  Щира подяка вчителю хореографії

Береговому Мирославу Вячеславовичу  

та вчителю музичного мистецтва

Тітовій Ользі Василівні

за допомогу у підготовці свята.

Ваша невичерпна енергія та професіоналізм допомагають розкривати юні таланти! 

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями, вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. В день свята всі діти нашого класу отримали подарунки від Миколая. Значить, були чемними і старанними. А ще ми сьогодні і погрались, і позмагались. Розметова Каміла продекламувала власний вірш про свято. А Дзюба Ангеліна теж прочитала свої вірші і приготувала сюрприз: цікавий і пізнавальний конкурс, в якому взяли участь всі учні класу разом із вчителем. Цікаві загадки, пізнавальні ребуси, зашифровані повідомлення та ігри на уважність – ось що чекало кожного учасника. За успішне виконання завдання Ангелінка пригощала солодкими призами з “Чарівної скриньки”. Поласували солодощами всі! Велика подяка нашим дівчаткам-чарівницям! 

ВІТАЄМО !

Учні нашого класу Федоровічев Гордій та Дзюба Ангеліна стали переможцями ( 1 місце ) конкурсу “Новорічна ялинка” ! Активну участь у цьому конкурсі взяли і Розметова Каміла, Реут Єлізавета та Сидоренко Юлія. Щира подяка нашим діткам та їхнім родинам. Завдяки їх творчості та небайдужості вестибюль нашої школи перетворився у справжню новорічну казку!

“Новорічні пригоди в морському царстві”

20 грудня пройшов Новорічний ранок для учнів початкової школи. Учні 4 – А класу зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, поводили новорічні хороводи. На свято завітали гості: пірати, русалоньки та ельфи. Спочатку вони викрали Снігуроньку, але діти своїми танцями, віршами, іграми допомогли її врятувати. 

Новорічний ранок  додав гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім. Новорічні пригоди заінтригували усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Вишукані карнавальні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху.

Новорічне диво

До учнів 2 – Б та 4 – А класів завітали Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх з прийдешніми новорічними святами. Діти разом з гостями грали в ігри, танцювали, веселилися, вітали один одного з Новим роком, прикрашали ялиночок, в ролі яких були вчителі. Весело провели час в компанії чудових героїв! 

В пору цю, коли падає сніг
І морози чимдуж припікають,
Знов на землю спішить Новий рік –
З ним сердечно усіх вас вітаю.
Зичу сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Також здійснення планів і мрій
У прийдешньому Новому році!

Правила безпечної поведінки на зимових канікулах

З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

 

Ось знову рік Новий іде,

Хай щастя він Вам принесе,

Міцне здоров’я подарує,

Хай радістю Ваш дім квітує.

Любов’ю хай серця живуть,

Тепло душі для Вас несуть.

Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

Хай завжди щирість Вам дарують люди. 

22 січня – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

В День Соборності України в нашому класі було проведено виховну годину “Україна – соборна держава – 100 років”, під час якої діти узагальнили знання про цю історичну подію, переглянули відео, декламували вірші про свою країну. В цей день приєднались до загальношкільної  святкової акції «Соборна мати-Україна одна на всіх, як оберіг», під час якої всі учні школи створили ланцюг єднання.

Тобі, найкращая перлино

Моїх розбуджених надій,

Тобі, що звешся Україна

І в цей життєвий буревій,

Тобі, що постаті козачі

Для нас змальовуєш щодня,

Я шлю привіт й бажаю вдачі

У сяйві радісного дня.

Урок читання

На уроках літературного читання вивчаємо твори різних жанрів. Познайомившись з творчістю Василя Чухліба, прочитали оповідання “Гойдарики”. І сьогодні на уроці стали справжніми сценаристами та акторами: об′єднались в групи, самостійно склали п′єсу за мотивами твору, обрали ролі, а потім показали свою акторську майстерність. Після кожного виступу лунали гучні оплески однокласників! Із завданням справилися на відмінно!

Година спілкування

“Інфекційні захворювання”

В зимовий період особливо загострюється розповсюдження інфекційних хвороб. Під час години спілкування ознайомились з інфекційними хворобами, з їхніми причинами та ознаками. Навчилися піклуватися про своє здоров’я, використовувати первинні засоби для захисту від інфекцій, викликати швидку допомогу. На урок завітала наша медична сестра Загородня Лілія Борисівна, яка дуже доступно пояснила причини та ознаки інфекцій, дала поради, як берегти своє здоров′я.

З Днем Валентина!

День Святого Валентина – особливий день в серцях українців. Цього дня вітають та дарують подарунки не тільки коханим, а також батькам та друзям.

Сьогодні у нас було чудове ранкове коло – ми його утворили у вигляді символа свята – сердечка! Привітали один одного щирими побажаннями, зробили компліменти. А потім з насолодою відкрили “Пошту Валентина” і отримували листівки. Звичайно, жодне свято у нас не обходиться без конкурсної програми: грали, перемагали і раділи.

А на уроці образотворчого мистецтва виготовили колективну роботу “З любов′ю від 4 – А”.

Урок фінансової грамотності

Від уміння спілкуватися залежить благополуччя в родині, взаєморозуміння в колективі, успіх у роботі. Чи використовуєте в своєму мовленні ввічливі слова? У магазинах, розважальних закладах, кінотеатрах, кафе та на стадіонах отримуєте товар чи послугу за гроші? Чи потрібно дотримуватися культури спілкування з продавцем, офіціантом чи касиром? Про все це дізнаємося на уроках з фінансової поведінки.

Виховна година

“Рідне слово, материнська мово!”

21 лютого  вся громадськість відзначає День рідної мови. Сьогодні ми говорили теплі і ніжні слова про нашу рідну українську мову, цитували вислови відомих людей, декламували вірші, переглядали презентацію.
Кожному народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця українська. Вона співуча і багата. Прийшла до нас із глибини віків, передавалась із уст в уста.

Пізнавати минуле отчого краю і рідної мови нам допомагають книги і творчість нашого народу: мелодійні пісні та думи, барвисті коломийки та ліричні хороводи, чарівний фантастичний світ казок. 

Скільки ніжних, ласкавих, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народилися і живуть! Проведена сьогодні виховна година відкрила перед нами розум, мудрість, гумор нашого талановитого народу.

           Українська моя рідна мово,

            В кожнім слові твоїм  – цілий світ.

            Бачу барви у нім веселкові

            І калини червоної цвіт.

            І тобі рости, не в’януть зроду,

            Квітувать у поемах і віршах,

            Бо в тобі – великого народу

            Ніжна і замріяна душа.

Відкритий урок з літературного читання “Гумористичні твори. Яків Бжехва “СТОНОГА”

27.02.2019 року ми провели відкритий урок літературного читання. Ознайомились  із творчістю польського поета Якова Бжехви; вдосконалювали навички свідомого виразного читання поетичних творів; учились правильно інтонувати речення відповідно до настрою гумористичного твору. На уроці використали роботу в колі, в парах. Порахувавши ноги у Стоноги на малюнку в підручнику, зрозуміли, чому  ж вона не встигла на весілля: ніжки – не всі ! І наступним етапом на уроці було створення колективної роботи: Стонога з усіма ніжками! “Тепер точно нікуди не спізниться!” – такий висновок зробили діти.

Навчальний проект

“Який материк ти мрієш відвідати?”

“Чому людина прагне подорожувати та пізнавати нові землі?” Саме на таке ключове питання діти мали змогу відповісти, готуючись до презентаціїї навчального проекту з природознавства. За отриманими заздалегідь завданнями кожна творча група мандрівників підготувала презентацію про один із шести материків Землі, щоб довести думку про неповторність, багатство й різноманітність його природи.

Наука для дітей

Незабутні експерименти: додамо фарб весняним дням

Навколишній світ – широкий і різноманітний. І чим більше дитина дізнається зараз, тим простіше буде їй у майбутньому. 01.03.2019 року в рамках тижня педагогічної майстерності учнями 4 – А класу було проведено майстер-клас, метою якого стало ознайомлення школярів з властивостями речовин та результатами при їх поєднанні.  Четвертокласники об′єдналися в 5 груп, кожна з яких коментувала експеримент і демонструвала його. Глядачі мали змогу подивитися, як “танцює фарба”, утворюється справжня “вулканічна лава”, звичайна повітряна кулька перетворюється на гелієву лише за допомогою мінеральної води та соди та багато інших неймовірних перетворень.

ПРОЕКТ “Культурна спадщина Києва”

Наші предки залишили нам у спадок багату землю, свою історію, культуру, звичаї, традиції. Наше завдання – зберегти цей скарб і примножити його.  На уроці “Я у світі” вирішили глибше дізнатись про історію свого рідного міста, його визначні місця, відкрити таємниці парків, скверів, храмів, вулиць та споруд. Працюючи над проектом, дізнались багато цікавої інформації про місто Київ, якою поділилися з однокласниками. Підсумком проекту стало оформлення папки “Культурна спадщина Києва”. Шануймо те, що збереглося, відроджуймо те, що втрачено!

Гра-квест «Масляна прийшла, млинців принесла!»

Мета заходу: закріпити уміння брати участь в цікавій формі позакласної діяльності квест; виробляти навички колективної діяльності, вміння прислухатися до думки інших, бути толерантним та доброзичливим; розвивати логічне мислення, артистизм, граматичні навички, вміння діяти за інтуїцією.

Під час проведення гри діти ознайомилися з традицією та обрядами святкування Масляної в Україні з давніх часів, дізналися, що це – жіноче свято, привітали юних красунь з прийдешнім 8 Березня. Було цікаво та весело водночас!

Колективна робота

 “Квітуче дерево”

Весна – найочікуваніша пору року. Так довго тривала зима, і, ось, нарешті, перші промінчики ласкавого сонця будять природу від зимового сну.

Творчість – дуже важливий момент у розвитку дитини. Добре, коли дитина бачить красу і різноманітність навколишнього світу. Але ще краще, якщо вона творить її.

Ми вирішили  зробити весняне дерево. Прикрасили його квітами з серветок. Красиве, яскраве , оригінальне весняне дерево вийшло.

Урок фінансової грамотності

Вивчаючи тему “Культура поведінки продавця і покупця. Прийняття рішення про купівлю товару”, діти вирішили не просто навчитись визначати доцільність купівлі товару, правил спілкування з продавцем, а й стати справжніми учасниками цього процесу. На уроці було представлено сценки, в яких четвертокласники і продавали, і купували, дотримуючись вивчених ознак високої культури обслуговування.

Математичний конкурс “Кенгуру”

21 березня 2019 року відбувся Міжнародний етап математичного конкурсу “Кенгуру”, в якому взяли участь учні нашого класу.  В цей же день було підведено підсумки Всеукраїнського етапу даного конкурсу. Всі отримали сертифікати учасників. Вітаємо! А особливо – Розметову Камілу (2 місце) та Борискіна Іллю (3 місце) – серед учнів 4-х класів! Так тримати! 

Вітаємо з весняними канікулами!

Незабутня екскурсія в музей фотоілюзій

Під час весняних канікул відвідали незвичайне місце. Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, але і є невід’ємною частиною чарівного дійства. Відвідувачі музею – це не просто глядачі, а повноправні учасники локацій. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші теми. Побувати у банці згущеного молока, врятуватись від футболістів, політати на паперовому літаку над Києвом, вилізти на Монумент Незалежності – це лише найменша частина того, де можна опинитися, перебуваючи в музеї!

День відкритих дверей для дошкільнят

Школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітатити до нас, ознайомитись із життям школи та досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів. Метою заходу було ознайомити гостей, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами. Дошкільнята та їх батьки мали змогу отримати більше інформації про умови, особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти,  освітні можливості і додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити, як і чим живе школа.

Вітаємо переможців!

13 квітня 2019 року команда учнів 4-А та 4-Б класів взяла участь у Відкритому районному конкурсі науково-технічної творчості “Майстер-фест. CosmoStories-2019”, в якому зайняли почесне 2 місце! Вітаємо наших переможців!

 

День цивільного захисту

15 квітня в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності було проведено єдиний урок з цивільного захисту “Надзвичайні ситуації. Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях”. Учні удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

Виставка тварин 

Учні нашого класу взяли активну участь у виставці тварин в школі. Ними були представлені котики, хом′ячок, рибки, папуга, равлики та кролик. Незабутні позитивні емоції переповнювали всіх!

Готуємось до 5 класу

Залишається все менше часу до тієї миті, як закінчимо 4 клас. Що чекає нас у 5? Які вчителі навчатимуть далі? Сьогодні на урок-мандрівку запросила нас Олена Леонідівна – учитель географії. Дуже цікаво пройшла зустріч. Ми подорожували найчарівнішими куточками світу, дізналися багато нового. Впевнені, що в 5 класі нам буде легко і цікаво. Дякуємо!

Навчальні будні

14 травня 2019 року діти написали  ДПА у формі контрольної роботи з математики. Всі успішно справились із завданнями. Ще один крок до 5 класу зроблено! Нехай щастить!

Участь у благодійному концерті

15 травня 2019 року учениці нашого класу: Маркова Діана, Дзюба Ангеліна та Розметова Каміла взяли участь в благодійному концерті у військовому шпиталі. Для військовослужбовців дівчата спільно з молодшими друзями 2-Б класу представили танцювальну композицію “Ми за мир”. А Каміла всім подарувала пісню “Щастя-це…” Дякуємо всім за участь та подарунки!

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Це великий день,

Бо люди згадують сім’ю, родину.
Як шила мати і вела пісень,
Сорочку гарну вишивала сину.
Лягав собі узор на полотні,
А мати шила і думки вплітала.
Так долю вишивала день при дні,
Щоб добра доля сина не минала.
А як же вишивала рушники
І дарувала дітям на дорогу…
Щоб діти подолали всі шляхи
Й верталися до рідного порогу.
В тих вишиванках думи і пісні,
Про щастя мрії, туга за синами,
Тривога вічна, гарні дні ясні,
До Бога звернення – молитва мами.

Родинне свято “Прощавай, початкова школо!”

Ось і прийшов цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки, сонце пестить нас своїм золотим промінням.

Час летить невблаганно і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі.

Все має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак сьогоднішній день провів невидиму межу між   дитинством і юністю. І саме той час прийшов до наших четвертокласників. 

Травень, весняне світання,

Погляди наші дитячі.

Радість і смуток прощання

Ми в оченятах бачим.

Всі ми доросліші стали

І за чотири роки

Дуже багато пізнали,

Стали міцні і високі.

Час підійшов прощатись

З першою ланкою школи.

Тільки хвилин найкращих

Ми не забудем ніколи.

Ура! Канікули!