4-A

Поділитися!

 

4 – А КЛАС

   

 

 

 

 

 

 

 

Класний керівник:

Крикун Наталія Петрівна

 

Наш девіз:

Дружба для малят – найвище всього.

Один за всіх – і всі за одного.

В нас є янгол-охоронець,

Справжній вірний помічник.

Ви спитаєте нас – хто він?

Це наш класний керівник.

Знову дзвінок кличе в клас

Теплого вересневого ранку знову радо зустрілися після літніх канікул. Тепер вже ми – четвертокласники!

Щоранку весело юрбою
Заходимо у світлий клас.
І гарний настрій із собою
Завжди у  кожного із нас. 
Ми один одного шануємо,
 Бо ми ж одна сім’я.
Підтримуємо і цінуємо.
У нас у класі двадцять вісім «Я».

День іменинника

Вже стало доброю традицією на початку навчального року вітати літніх іменинників нашого класу. Діти самостійно підготували цікаві розваги для винуватців свята. Танці, конкурси, ігри не залишили нікого байдужим.
Із Днем народження вітаємо! 
Добра і радощів бажаємо, 
Здоров’я на усі літа, 
Хай в серці квітне доброта. 
Хай в небі сонце ніжно сяє, 
Веселка барвами заграє, 
Щебечуть солов’ї грайливо 
На життя довге й щасливе!

Урок фінансової грамотності

Вже третій рік учні нашого класу з цікавістю вивчають предмет “Фінансова грамотність”. На цих уроках діти розширюють знання, отримані у другому-третьому класах, узагальнюють отриману інформацію набуттям практичних навичок відповідно до віку школяра 9 – 10 років. 

Рятуємось від осіннього дощу

Водить осінь хороводи
То із листя, то з дощів.
На прогулянку виходять
Парасолі і плащі.

І прийшли тоді до згоди
Парасолі і плащі,
Що найбільша насолода –
Це коли ідуть дощі.

На уроці трудового навчання вирішили рятуватись від холодного осіннього дощику: переглянули відео про кумедну дітвору під парасольками, послухали пісні про дощик і, звичайно ж, зробили аплікації “Веселі парасольки”.

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов. На уроці англійської мови (вчитель Поршнєва Т. М.) діти ділились знаннями про Євросоюз, про важливість вивчення іноземних мов, про дружні стосунки між країнами Європи.

Зустріч з письменницею

Сьогодні районна дитяча бібліотека імені П. Буйка гостинно прийняла нас у стінах свого закладу. Черговий раз ми поринули у світ захоплюючого читання. Цей візит був особливим, адже ми зустрілися з головним редактором журналу “Вигадуй, думай, грай” і водночас письменницею Оксаною Давидовою. Вона познайомила зі своїм журналом, презентувала його. Найбільше вражень було від спільного читання оповідань письменниці.

Золота осінь

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться: все довкола
Стало різнокольоровим!

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Напередодні свята вчителів до нашого класу завітали учні 9 – А класу (класний керівник Гудим В. М.), які провели цікаві уроки читання, математики та трудового навчання. Намагаючись втілитися в роль справжніх вчителів, дев′ятикласники підготували цікаву вікторину, вчили розв′язувати приклади та робили разом з четвертокласниками кумедних павучків. А ми вітаємо всіх педагогів школи з професійним святом!

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.
Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

Зустріч з інспекторами поліції

10 жовтня до нашої школи черговий раз завітали працівники Національної поліції України. Цього разу побували в 4 – А класі. Під час зустрічі розповіли про булінг та кібербулінг, ознайомили з правилами поведінки в громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами поводження в Інтернеті, звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Щиро вдячні гостям за співпрацю та високий професіоналізм.

День захисника України 

День українського козацтва

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. В 4 – А класі була проведена година спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких  учні познайомилися

з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Дівчатка підготували привітання, конкурси та неочікувані сюрпризи для майбутніх захисників.

Урок-екскурсія з природознавства “Визначення сторін горизонту за допомогою місцевих ознак та компаса”

Сьогодні урок природознавства у нас розпочався на шкільному подвір′ї. Спочатку визначали сторони горизонту за Сонцем, мохом, гілками дерев, річними кільцями, а потім вчилися користуватися компасом. Після цього отримали маршрутний лист, в якому було вказано відстань та напрям руху. Всі чітко виконували вказівки, написані в листі, і швидко дійшли до місця призначення, де нас чекав сюрприз: лист вчителя з відмінною оцінкою нашої роботи на уроці. Сторони горизонту вивчено!