6-Б

Поділитися!

 

 

 

 

 

 

6Б клас – це дружній колектив, в якому 14 дівчаток і 9 хлопчиків.

КЛАСНИЙ КЕРІВНИК: СОМ ГАЛИНА ВІКТОРІВНА.

ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА: БЕРЕГОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА.

“У нас немає “ти”,
у нас немає “я”,
ми єдиний клас,
ми одна сім’я”.

 

Вітаємо всіх з початком навчального року!Ми вже учні 6 класу!Всі стали ще більш красивими,всі маємо гарний настрій і найкращі сподівання на навчальний рік!

 

 

Звітуємо про нашу участь у квесті.Все пройшло весело і цікаво.Ми пройшли всі завдання першими, але були невеличкі промахи.Тому у нас почесне 2 місце серед дев’яти класів.Чудово! Дякую мамі Олі, яка підтримувала нас!

 

 

Були приємно вражені подарунком Діми Лелес! Чудовий колаж з фотографій з квесту, який був в кінці року ! Діма, дуже дякуємо,вже прикрасили кабінет. Гарні спогади надихають дітей на гарні вчинки. Чудовий колаж, ще раз Дякуємо!

 

 

3 жовтня наші діти відвідали шкільний історичний музей і прослухали розповідь про трагедію Бабиного яру!

 

До Дня Захисника Вітчизни учні нашого класу поклали квіти до пам’ятника воїнам, загиблим в АТО!

 

 

15 листопада в нашій школі відбулася зустріч з Антоном Дубішиним, людиною з особливими потребами. Незважаючи на стан свого здоров’я, Антон допомагає дитячим будинкам, воєнним в зоні АТО. Антон видав три книги своїх віршів, гонорар витрачає на волонтерську допомогу. Наші діти познайомились з цією мужньою людиною і передали нашим бійцям посилку з солодощами та листами.

 

Наша екскурсія до музею експериментів вдалась на всі 100!!!  Цікаво та пізнавально.  Дітям дуже сподобалось. На запитання екскурсовода наші діти давали вірні відповіді з природознавства та географії. Молодці!!!

 

 В останній день навчання ми відвідали головну ялинку нашої країни! Ми дуже цікаво і позитивно провели передсвятковий день.Чудова погода, красиво вбране наше місто, гарний настрій – все сприяло нашій прогулянці. Ми побачили 2 чудові ялинки,покатались на гірці і просто із задоволенням прогулялись Києвом.

 

 

 

11 лютого наші діти ” відвідали ” старовинну школу, ознайомились з традиціями школи 1000 років тому, пописали справжнім гусячим пером, попросили ума у Наума, постояли на горосі.Тобто тепер чекаємо в навчанні змін на краще.

 

 

 

Сьогодні ми перший раз виступали у дорослому концерті, присвяченому Дню всіх закоханих.Наші дівчатка молодці. Всіх вітаємо зі святом і даруємо виступ наших дівчат.

 

В рамках тижня математики відбувся турнір із шашок! Наші діти грають із задоволенням.Найкраші гравці. БЕЗЗУБЕНКО НАСТЯ І ЦИЛЮРИК САШКО.

 

6 березня в школі проводився благодійний ярмарок на підтримку учнів школи, які захворіли на лейкоз. Наші діти активно підтримали цю акцію, здали у благодійний фонд 734 грн. Дякуємо батькам за підтримку дітей у цій благородній справі.

 

Традиційно у березні в усьому світі згадують великого Кобзаря.І ми вшанували пам’ять нашого Тараса Григоровича Шевченка, відвідавши будинок-музей.

Ми відвідали чудовий музей історіі Києва.Екскурсія була цікавою і нестандартною.Діти спробували себе у ролі екскурсоводів і справились із завданням на відмінно. Молодці!!!

Волонтер Антон Дубішин передав нашу постилку бійцям на фронт і привіз листи подяки учням нашого класу від воїнів!