7-А

Поділитися!

Ми веселі, ми активні,
Сто відсотків позитивні, 
витривалі і позитивні,
А то того ж ми активні!

Класний керівник Кардаш Олексадра Олександрівна

2019-2020 н.р.

 

2018-2019 н.р.
1 ВЕРЕСНЯ — День знань
— особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

День Українського козацтва

На День Українського козацтва наші україночки дівчата привітали своїх однокласників смачними стравами. Була цікаве застілля з розмовами  про чоловічі якості. Яких би захисників хотіли бачити з собою поруч дівчата. Після уроків в класі був дружній похід в кінотеатр з прогулянкою по новому парку.

25 жовнтя учні відвідали чудовий зоопарк “12 місяців”. Діти побачили бгатьох рідкісних тварин. 
В чудовій День Святого Миколая ми прикрашаємо ялинку.
19 грудня в День Святого Миколая учні 6-а Максим Седельников, Артемчук Настя та Горох Олександра разом з вчителем інклюзивного класу Жуковою Яною Михайлівною. Максим у ролі Св.Миколая, а дівчата були сніжинками. Вони провели розом з дітками різні конкурси, естафети та веселу дискотеку. Дітям дуже сподобався цей захід, як учасникам так і ведучим!

 

Відео зі свята

21 грудня рісля закінчення 1 семестру вирішили святково провести час. Сходити до одної з ялинок і за веселими новорічними бесідами провести час разом. 
Діти чудово поспілкувались і поїли смаколиків.
7 березня хлопці привітали дівчат зі Святом Весни. 
28.03 екскурсія до міста Львова
10.04 екскурсія в Музей “Шоколадний будинок”
Единий урок цивільного захисту.
11 травня відбулася обзорна екскурсія на
теплоході “Панорама Києва”
16 травня День Вишиванки
24 травня екскурсія в Київський зоопарк