Розклад корекційно-розвиткових занять

Поділитися!

                                                                                                                                                                   «Затверджую» 
                                                                                                                                             Директор  СЗШ № 224         Герасько  Л.А.

Розклад корекційно-розвиткових занять

учнів СЗШ № 224 з особливими освітніми потребами з інклюзивною формою навчання

у І семестрі 2017/2018 н.р.

Учень Клас Дні тижня, час занять
ПН ВТ СР ЧТ ПТ
  Панченко Олег 1-А   13.00-14.00 Соціально-побутове орієнтування

 (Боровик Н.Б.)

14.00 – 15.00 Лікувальна фізкультура

(р/ц)

13.00-14.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

14.30-15.30 Розвиток мовлення (Жукова Я.М.
  Радзієвський Артем 1-А 14.30 – 15.30

Розвиток мовлення (Жукова Я.М.)

14.00 – 15.00 Лікувальна фізкультура (р/ц) 15.30 – 16.30 Лікувальна фізкультура (р/ц) 13.30 – 14.30 Корекція розвитку (Жукова Я.М.)

14.30-15.30 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

14.00 – 15.00 Лікувальна фізкультура (р/ц)
  Краснощока Костянтин 1-В 13.30 – 14.30 Розвиток мовлення (Жукова Я.М.)

14.00 – 15.00 Ритміка

(Центр розв.)

14.00-15.00 Соціально-побутове орієнтування (Боровик Н.Б.) 13.30 – 14.30 Розвиток мовлення (Жукова Я.М.) 14.30 – 15.30

Розвиток мовлення (Жукова Я.М.)

15.30 – 16.30 Лікувальна фізкультура (р/ц)
  Яременко Максим 1-В 15.30 – 16.30 Корекція мовлення (Жукова Я.М.) 15.00 – 16.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

14.30 – 15.30

Корекція мовлення (Жукова Я.М.)

  13.30 – 14.30 Логоритміка (Жукова Я.М.)
  Іщук Данило 6-А 14.45 – 15.45 Лікувальна фізкультура (р/ц) 16.00 – 17.00 Корекція розвитку

(_Боровик Н.Б.)

  15.30 – 16.30 Лікувальна фізкультура (р/ц) 14.00 – 15.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б._)

  Журавльов Кирило 6-А 16.00 – 17.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

15.30 – 16.30 Розвиток мовлення (логоп.п.) 16.00 – 17.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

15.30 – 16.30 Розвиток мовлення (логоп.п.) 14.45 – 15.45 Лікувальна фізкультура (р/ц)
  Станкевич Юлія 6-А 17.00 – 18.00  Корекція розвитку (Боровик Н.Б.) 15.30 – 16.30 Лікувальна фізкультура (р/ц) 17.00 – 18.00 Корекція розвитку

(Боровик Н.Б.)

  14.45 – 15.45 Лікувальна фізкультура (р/ц)